Vampire: The Masquerade – Swansong PS5

Marka: PS4-PS5 Games

870.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum (871.00 TL)
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

3 vampir olarak oynayın, güçlerini dikkatli bir şekilde kullanın ve kararlarınızın Boston'ın kaderini belirleyeceği kalp çarpıntılı bir hikayede insan ve yaratık tarafınız arasında bir tür uyum bulun.

Sınıftaki uzmanlar tarafından yaratılan ve hizip taklidi yapma oyunu göz önüne alındığında, Vampire: The Masquerade – Swansong, tüm kararlarınızın üç ana karakterin ve Boston Camarilla'nın kaderini belirlediği bir hikaye RPG'sidir.

Vampire: The Masquerade – Swansong PS5 Özellikleri

KARANLIK DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ
Vampirlerin gerçek olduğu bir senaryo hayal edin. Bu acımasız avcıların, karmaşık sosyal düzenlerde aramızda sıkışıp kaldıkları ve binlerce yıldır göz yumdukları bir senaryo hayal edin. Ayrıca, onlardan biri olduğunuz bir senaryo hayal edin.
Vampire: The Masquerade'de, gerçek ve göksel arasındaki çizgilerin sürekli olarak gizlendiği zarif bir varoluşta bu çekici canavarları oynuyorsunuz.

KALP HAŞLANDIRICI BİR GERİLİM Kuğu
Hazel Iversen, Boston Camarilla'nın yeni Prensi. Bir çocuk eldiveninde demir bir el, gücünü kanıtlamayı ve insanların bu geceki hayvanların varlığından asla haberdar olmamalarını garanti etmeyi amaçlayan vampir düzenlemesi olan Maskeli Balo'ya saygı duymayı planlıyor. Öyle olsa bile, plana göre hiçbir şey dolmaz. Entrikalar, cinayetler ve destansı hesaplaşmalar hakkında biraz dedikoduyla, Boston'u kargaşaya sürükleyen zonklayan bir sınavda Tarikatınızı korumak için gölgelerde çalışmalısınız.

3 ORİJİNAL VAMPİR OLARAK OYNAYIN
100 yaşından büyük 3 vampir olarak oynayın. Birbirine geçmiş ön belirlemeleri aracılığıyla oyunda ilerleyin, çeşitli bakış açılarını yönetin ve kişilik tablolarını kullanarak gerçeği gerçeklerden ayırmaya çalışın. Her karakterin, tercih ettiğiniz metodolojiye uyacak şekilde özel olarak elden geçirebileceğiniz kendi vampirik kapasiteleri ve disiplinleri vardır. Korkutmayı mı, büyülemeyi mi yoksa gizliliği mi seçeceksin? Bu sizin seçiminiz, boyunuz kana olan Açlığınızı giderebilir.

SONUÇLARLA
DOĞRU ETKİLEŞİM Olağanüstü etkileşimi ile Swansong, hem incelemede hem de farklı karakterlerle sosyal işbirliklerinizde etkinliklerinizin sonuçlarına vurgu yapar.
Seçimlerinizin efsanelerinizin yaşamları ve Boston Camarilla'nın kaderi üzerinde muazzam sonuçları olabileceği gerçeğinin ışığında, neler olduğunu dikkatli bir şekilde araştırın.

Seslendirme : İngilizce
Altyazı : Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Korece, Lehçe, Portekizce (Portekiz), Rusça, İspanyolca

Havale / EFT (%5) :826.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5