Steelrising - Standard Edition PS5

Marka: PS4-PS5 Games

930.00 TL

Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Şehir, Kral XVI. Mühendis Vaucanson tarafından kraliçenin koruması olarak yaratılan mekanik bir şaheser olan Aegis, bu zorlu aksiyon-RPG'de Fransız Devrimi'ni kurtarmalı.

OTOMATONLAR ARASINDA ZORLU SAVAŞ

Kralın mekanik askerlerine karşı ölümcül isabetlilik gerekecek. Paris'te yolunuza çıkmak için sıyrılmaları, savuşturmaları, sıçramaları ve yıkıcı saldırıları bir araya getirin. Her dövüş sinirinizi sınayacak ve mükemmel bir disiplin gerektirecek, devasa acımasız makine patronları ise sabır ve beceri talep edecek.

AEGIS: OLAĞANÜSTÜ BECERİLERE SAHİP BİR KARAKTER

Oyunda ilerledikçe kendi tarzınızı tanımlayın ve yeteneklerinizi yükseltin. Acımasız bir savaşçı, sert bir koruma, ölümcül bir dansçı veya temel sanatların bir virtüözü olarak oynayabilirsiniz. Her dövüşe kendi benzersiz yönteminizle yaklaşmak için çok çeşitli silahlardan ve becerilerden yararlanın.

DEVRİMCİ PARİS OYUN ALANINIZ

Arabalar, kıskaçlar, gizli geçitler, ayrıntılı bir harita ve yol boyunca bulduğunuz diğer yöntem ve araçları kullanarak en karanlık günlerini yaşayan bir şehri keşfedin. Kıskaç kancanız keşfe ve Paris'in dikeyliğine yeni bir boyut katıyor. Atılma yeteneğinizle birleştiğinde, tekrar tekrar keşfedebileceğiniz birden çok seviyede şehrin tüm sırlarına erişim sağlayacaktır.

TARİHİN AKIŞINI DEĞİŞTİRİN

Paris'in zorba bir kral tarafından boğulduğu alternatif bir tarihin ana karakterlerinden birisin. Marie-Antoinette, Lafayette ve Robespierre gibi nedenleri belirsiz müttefikler ve düşmanlar önünüzden geçecek. Fransız Devrimi'nin başarılı olması için tüm entrikalara bir yol açmak ve bir adamın çılgınlığına son vermek size kalmış.

Havale / EFT (%5) :883.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5