Insurgency: Sandstorm PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

720.00 TL

Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

New World Interactive tarafından konsolunuz için tasarlanan nihai taktik Birinci Şahıs Nişancı Oyunları ile modern ve gerçekçi silahlı çatışmalara dalın. Yoğun işbirlikçi ve mücadeleci çok oyunculu modlarla çağdaş çatışmanın ıssız arenalarında savaşın. Rakipsiz daldırma ile, her mermiyi hissedin ve şiddetli yakın dövüşte her darbeden korkun.
Ölümler hızlıdır, cephanenizi iyi yönetin ve zafer arayışı içinde senaryoları geçmek için taktikleri ve takım oyununu kullanın. Ateş desteğini ekibinizle koordine edin ve sürükleyici eylemde omuz omuza savaşın.

  • Yoğun işbirlikçi oyun modlarında 8 kişilik bir ekip oluşturun
  • 20 oyuncuya kadar hedef odaklı P vs O maçlarında yarışın
  • Gerçekçi balistik ve yüksek detaylarla kendinizi oyuna kaptırın
  • Karakterinizi ve silahlarınızı tamamen özelleştirin
  • Hızlı tempolu bir ortam için konumsal sesli sohbet ile duyulmamış ses tasarımı


Insurgency: Sandstorm'un geliştiricileri New World Interactive, FPS'nin büyük çocuklarını ele geçirdi ve onlara paralarının karşılığını verdi. Benzer oyunların aksine, nihayet modern savaşın korkunç gerçekliğini PS4 ve PS5'e getirdiler, Insurgency: Sandstorm yapar Oyuncunuzun hayatına değer veriyorsunuz, böylece savaş ortamını FPS türünde görülmemiş yakın dövüşle daha temkinli ve sinir bozucu bir deneyim haline getiriyorsunuz.


İnanılmaz Ses Tasarımı
Insurgency'nin en iyi yeniliklerinden biri: Sandstorm inanılmaz bir ses tasarımıdır, ayrıntılar hayret vericidir ve düşmanınızın ilerlediği yönü belirlemenize, altında kaldığınız inanılmaz derecede gerçekçi silah sesinin yönünü belirlemenize olanak tanır. atışlar ıslık çalarak yanınızdan geçer ve patlamalar kelimenin tam anlamıyla kulaklarınızda çınlar, hatta savaşçıları temizlemekte olduğunuz odanın dışındaki ayak seslerini bile duyabilirsiniz. Daha önce deneyimleme zevkine sahip olduğunuz hiçbir şeye benzemeyen yüksek kaliteli ses kullanılarak tamamen inandırıcı ve gerçeğe yakın bir karşılaşma yaratmak için çok fazla çaba sarf edildi.


Kendini Kısıtlama ve Sakinlik Eller Aşağı Kazandırıyor
Insurgency: Sandstorm'da sabır ve taktikler ön plana çıkıyor Yani, önce durumu değerlendirmeden herhangi bir duruma hücum etmeye başlarsanız, bir zafer parıltısı içinde yere düşmeniz kaçınılmazdır çünkü basit gerçek şu ki sizi oyundan çıkarıp mezarlığa götürmek için sadece bir atış yeterli. Kendine hakim olma ve sakinlik, her seferinde bir çatlak atıştan daha iyi olacaktır. Her Irak tarzı haritada, bir senaryoya giriş ve çıkışın her yolunun, herhangi bir amaç için muhalefetle çatışmaya girerken manga arkadaşlarınızla stratejik olarak koordine etmek için kanat manevraları, boğma noktaları ve kıskaç hareketleri kullanılarak planlanması gereken bıçak sırtı hissi vardır. zafer şansı.


Harika Bir Silah ve Gereç Envanteri Ayaklanma
: New World Interactive'in Sandstorm'u temelde her iki PlayStation platformunda da oldukça uzun bir süredir mevcut olan en gerçekçi Birinci Şahıs Nişancı Oyunlarından biridir ve büyük çocuklara paralarının karşılığını verir. Pek çok FPS oyununda hepsi atılıp ateş etmeyle ilgili değil, strateji, taktik ve doğrulukla ilgilidir, hepsi oyun boyunca başarıya ulaşmada önemli bir rol oynar. Bazı çok değerli Çok Oyunculu modlara ve hem heyecanlandıracak hem de hayal kırıklığına uğratacak bir yapay zekaya sahiptir. Yüksek kare hızı ve çözünürlüğe sahip mükemmel ses ve grafikler. Harika bir silah ve alet envanteri. Insurgency: Sandstorm, ilk konsol gezisinde etkiliyor ve serinin geleceği için işler iyiye işaret ediyor.

Havale / EFT (%5) :684.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5