The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

1,050.00 TL

Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

200'den fazla Yılın Oyunu ödülü sahibi The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition, on yıllık içeriği, ana oyunu, çok beğenilen Special Edition'daki tüm eklentileri ve görevler, zindanlar dahil yeni Creation Club içeriğini içerir , büyüler ve çok daha fazlası.
Skyrim, destansı açık dünya fantezisini yeniden tasarlıyor ve devrim yaratıyor, tüm sanal dünyayı istendiği zaman keşfedilmeye hazır hale getiriyor.


Başka Bir Dünyada Yaşayın
Hayal edebileceğiniz herhangi bir karakter olarak oynayın ve tam olarak ne isterseniz yapın, The Elder Scrolls'un efsanevi özgür iradesi, anlatımı ve maceraları daha önce hiç olmadığı gibi hayata geçirildi. Yüzlerce silah, büyü ve yetenek arasından seçim yapın. Karakter sistemi, istediğiniz gibi oynamanıza ve hareketlerinizle kendinizi tanımlamanıza izin verecektir. Hayal bile edemeyeceğin şekilde ejderhalara karşı savaş. Bir Ejderdoğan olarak sırlarını öğrenin ve onları kullanmak için güçlerini kullanın.


Dahil Edilen İçerik
Anniversary Edition, orijinal oyunu, yeni ve mevcut Creation Club içeriğini ve önceki üç eklentiyi içerir. Dawnguard, Heathfire ve Dragonborn
Oyunun PS4 sürümüne zaten sahipseniz, oyunun dijital sürümünü PS5 için hiçbir ek ücret ödemeden ve bu ürünü satın almanıza gerek kalmadan edinebilirsiniz. The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition'ı satın aldığınızda oyunlar otomatik olarak güncellenir ve Bethesda Creation Club içeriği, Saints and Sinners, Strange Curiosities, Survival Mode ve tabii ki Fishing'den dört parça ücretsiz alırsınız.


Saints and Seducers
Yeni bir zindan eklenir, aynı şekilde yeni görevler tanıtılır, ayrıca iki yeni eser, çeşitli silahlar ve zırh setleri, simya malzemeleri, çağırma büyüleri, evcil hayvan evcilleştirme ve çok daha fazlası.


Garip Meraklar
Burada, hazırlamanız için yeni güçlü iksirler, oklar ve ölümcül zehirler ile Khajiit Kervanlarında satışa sunulan yeni öğeler bulacaksınız.


Hayatta Kalma Modu
Soğuk, dinlenme, açlık gibi şeyleri hesaba katarak Skyrim'e yepyeni yönler katıyor ve bu da oynanışa yepyeni bir dinamik katıyor.


Balık Tutma
Evet, doğru, aslında karbon fiber oltaları alıp eyaleti boydan boya geçen nehir ve göllerin kristal sularında çeşitli balık türlerini yakalamanıza olanak tanıyan tamamen yeni bir mekanik var. Ayrıca, tamamlamanız gereken belirli hedefler vardır veya avınızı evinizin duvarlarına bir kupa olarak asabilirsiniz.


Grafiklerinin ve Performansının Yeniden Düzenlenmesi
Bir PS5'e sahip olacak kadar şanslı olanlarınız için, The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition'ın grafiklerinin ve performansının büyük bir yeniden düzenlemesi verildi. En son nesil konsolların çözünürlüğü 60 fps kare hızına yükseltildi. Ancak en etkileyici şey, bir veya iki saniyeye önemli ölçüde düşürülen yükleme süreleridir, bu nedenle bir konuma neredeyse hiç gecikme olmadan hemen girip çıkabilirsiniz.


500'den Fazla Ekleme
Halihazırda The Elder Scrolls V'e sahip olanlar için, tüm bu ekstra içeriğin, yeni oyunun ve üç genişletmenin tümü, oyunun kurallarını değiştiren grafik ve performans güncellemeleri, Creation Club yeni içeriği için indirimli bir maliyet var. silahlar, zırhlar, büyüler, heyecan verici yeni görevler ve oyundaki değişiklikler dahil keşfetmeniz için 500'den fazla ekleme.

Skyrim'de yeni olan ve son 10 yılda piyasaya sürülen önceki sürümlerden hiçbirine sahip olmayanlarınız için bu devasa paket, oyunun en başarılı sürümüne sahip olmanın harika, paradan tasarruf ettiren bir yoludur. Ustaca yaratılmış bir fantezi dünyasında 100'ler ve 100'ler saat değerinde büyüleyici ve merak uyandıran oyun, ilerlemek için görevlerinizi tamamlayın veya belki sadece balığa çıkıp rahatlayabilirsiniz.

Havale / EFT (%5) :997.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5