Sherlock Holmes Chapter One PS5

Marka: PS4-PS5 Games

780.00 TL

Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Sherlock Holmes, dünyanın en büyük dedektifi olmadan önce kendini kanıtlamak için yanıp tutuşan parlak bir asiydi. Eski bir yara onu annesinin öldüğü Akdeniz kıyısına geri dönmeye zorladığında, tam da bunu yapmak için mükemmel bir fırsat gibi görünür, ancak adanın canlı kentsel cilasının altında, ada yaşamının ritmi daha uğursuz bir vuruş yapar. Suç ve yolsuzluk, çarpık bir adalet ve ahlak anlayışı... Bunlar, Sherlock'un hakikat arayışındaki birkaç engelden sadece birkaçı.


Sherlock olarak mirasınız, bu açık dünya dedektiflik macerasında verdiğiniz kararlarla yazılır. Aldatma, şiddet ve sondaj tahtası, Jon bir diğeri. İster sorunları çözmek için kaba kuvvet kullanın, ister zayıf noktalarını tespit etmek için zekanızı kullanarak düşmanlarınızın bir adım önünde olun, araştırma becerilerinizi geliştirirken her bir durumun ne gerektirdiğine siz karar verirsiniz. Geçmişinle yüzleşme zamanı, böylece kaderinde olduğun efsane olabilirsin.


Önceki Adam.
Bir süvari olarak, genç Sherlock Holmes yetişkinliğin eşiğindedir. İtibarınızı daha önce hiçbir oyun veya hikayenin keşfetmediği bir şekilde kazanacaksınız. Efsaneden önce adamın genç küstahlığını ve saflığını hiç görmemiştik. Şimdi onu yaşıyorsun.


Küresel Soruşturma.
Bir sonraki ipucunun nereden geleceğini asla bilemezsin. Aklınızda sağlam bir dava oluşturmak için ipuçlarını, söylentileri, kılık değiştirmeleri, etiketleri ve sabitlenmiş kanıtları kullanarak gerçeğin peşinde tüm şehri keşfedin ve kullanın.


Ve Yerde Kal.
Silahlar size zor durumda yardımcı olabilir, ancak stil için söylenecek bir şey var ve sizde fazlasıyla var. Parlak gözlem becerilerinizle düşman açıklarını tespit edin veya ellerinizi temiz tutarken birini alt etmek için çevreden yararlanın.


Farklı Bir Jon.
Jon Watson'dan önce farklı bir Jon vardı. En iyi ve tek arkadaşın. Ama o gerçekten kim?


Kararan Bir Dalga.
19. yüzyılda geçen Akdeniz'deki hareketli ada, cennetten başka her şeyi vaat ediyor. Siyasi yozlaşma ve suç kol gezerken, adalılar geleneğe bağlı kalır ve yabancılardan kaçınır, bu da işinizi daha da zorlaştırır.


Gerçek ve Yalanlar
Her hikayenin iki yüzü vardır ve gururlu adalıların gerçek ve adalet hakkında kendi fikirleri vardır. Gerçeği ortaya çıkarmanın yarardan çok zarar getirip getirmeyeceğine ve bunun, dönüşeceğin adamı nasıl şekillendireceğine karar vermek sana kalmış.


DualSense Denetleyici Özellikleri
Yakın zamanda DualSense denetleyici özelliklerinin Sherlock Holmes Chapter One'ın PlayStation 5'te destekleneceği duyurulmuştur. Dokunsal titreşimleri hissettiğiniz birçok durum vardır. Örneğin, bir suç mahallinde kanıtları nerede bir araya getirdiğinizi çıkarım yapmaya çalışırken zihinsel bir duruma girdiğinizde ve bir içgüdü gibi doğru yolda olduğunuzu hissettiğinizde değişen titreşimler hissedebilirsiniz. Dokunsal sezgiyi başka bir düzeye taşıdılar. Bir suç mahallini gözlemlerken, denetleyiciden sizi sola veya sağa bakmaya teşvik eden bir titreşim hissedeceksiniz. Düşmanlıklara girdiğinizde, titreşimle hasar aldığınızda ve aynı şekilde rakibinize hasar verdiğinizde kontrol cihazınız sizi bilgilendirecektir.


Sherlock Holmes, Birinci Bölüm. Zamanda geriye doğru bir gezintiye çıkın, kendinizi genç bir Sherlock'un dünyasına bırakın. İpuçlarını toplayın ve analiz edin, tanıkları sorgulayın, şüphelileri sorgulayın ve ünlü çıkarım güçlerinizi kullanarak suçluyu bulun. Diğerlerinin gözden kaçırmış olabileceği kanıtları bulmak için olay mahallini inceleyin. Sherlock Holmes Chapter One, sizi dünyanın en ünlü dedektifi olma yolunda ilerleten davayı çözmeye çalışan Sherlock'la tanıştıran açık dünya bir dedektif oyunudur. Annesi nasıl öldü! Yakın arkadaşı Jon'un eşliğinde, Cordona sokaklarında hem büyüleyici hem de dahiyane bir set parça gizemler koleksiyonunu kullanarak dolaşın. Kimin bilmediğini anlamak için tüm gözlem ve zihinsel becerilerinizi kullanmanız gerekecek! Bu oyunu sevecek misin? Peki, cevap İlköğretim!

Havale / EFT (%5) :741.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5