Life is Strange: True Colors PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

930.00 TL

Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Öngörülemeyen doğaüstü yeteneklerinizi kucaklayın ve küçük bir kasabada gizlenen karanlık sırlar hakkındaki gerçeği ortaya çıkarın.
Life Is Strange: True Colours, duygusal bir psişik gücün gerçeği ortaya çıkarmanın ve zorlayıcı bir gizemi çözmenin hayati anahtarı olduğu, olay örgüsüne dayalı tutkulu bir macera oyunudur.

Kahramanımız Alex Chen, yakınındaki insanların güçlü duygularını hissedip manipüle edebildiği Empati Gücü ile asla uzlaşmadı. Ağabeyi ölü bulunduğunda, olanlarla ilgili gerçeği keşfetmesini sağlayacak olan sadece bu güçlerdir. Ama gerçek bazen acı verici olabilir. True Colours, size ödüllü Life Is Strange serisini, Deck Nine'ı getiren insanların son gezisidir. Pastoral ve sakin küçük Haven kasabasında geçen harikulade duygusal bir hikayeyi bir kez daha geliştirdiler. Life Is Strange serisinin son eklemesinde güzelce yazılmış ve sizi gerçekten büyüleyen yerel karakterlerin eklektik bir karışımıyla tanışın.


Görsel Olarak Büyük İyileştirmeler
True Colours'u Life is Strange oyun serisinin önceki sürümleriyle karşılaştırdığınızda, görsel olarak yapılan büyük iyileştirmeleri hemen fark edersiniz, oyun her zaman dramatik olay örgüsü ve inandırıcı karakterleriyle ünlü olmuştur, ancak bu büyük değişiklikler yapılan estetiğe ve tam performans yakalama, seride daha önce hiç deneyimlenmemiş hareketli hikayeye görsel güzellik katıyor.


Kardeşiyle Yeniden Bir Arada Anne ve
babasının ölümünün ardından yetenekli seslendirme sanatçısı Erika Mori'nin canlandırdığı Alex Chen, bakım sistemine alınır ve kardeşi Gabe'den ayrılır, koruyucu aileye verilir ve ağabeyiyle bir daha bir araya gelemeyene kadar yetişkinliğe ulaşır ve sonunda parçalanmış ailesini yeniden bir araya getirme umuduyla Colorado'nun sevimli ve pitoresk Haven kasabasında buluşurlar, ancak hayalini gerçekleştiremeden erkek kardeşi korkunç bir kazada ölür ve hem onu ​​hem de kasaba halkını terk eder. şokta.


Bu Bir Kaza Olmayabilir
Alex, insanların duygularını, özellikle de korku, düşmanlık ve üzüntü gibi güçlü duyguları algılama ve manipüle etme konusundaki psişik yeteneğini her zaman bastırmıştır. Gabe'in ölümü hakkında daha fazla şey öğrenmeye başladığında, bunun bir kaza olmayabileceğinden şüphelenmeye başlar. Dikkati, Haven kasabasında büyük bir etkiye sahip gibi görünen vicdansız bir maden işletmesine çevrilir. Sonunda güçlerini tamamen istisna ederek gerçeği keşfetmeye koyulur.


Çeşitli Diyalog Seçenekleri ile
Barmen Jud Lucan veya müziksever Steph Gingrich gibi harika bir kasaba halkı kadrosuyla, her birinin kendi geçmişi var ve bazı harika vokal yetenekleri tarafından gerçekçi bir şekilde hayata geçiriliyor ve oyun esas olarak yerel halkla etkileşime girerek geçiyor. , inandırıcı karakterler oyun deneyimi için çok önemlidir. Ayrıca hızlıca göz atabileceğiniz veya doğrudan onlarla etkileşim kurabileceğiniz farklı nesnelerle etkileşime girebilirsiniz. Çeşitli diyalog seçenekleriyle, konuşmaların her yöne gidebileceğini her zaman hissedersiniz.


Serinin Şimdiye Kadarki En İyi Teklifi
Life Is Strange: Gerçek renkler, serideki en iyi teklif olarak başını dik tutabilir. Görsel olarak büyüleyici ve yeni nesil PS5'te daha da iyi; sakin kasabada yaşayan sevimli karakterler, kasabanın gizli noktalarını keşfederken ve Empati Gücünüzü araştırmak için kullanırken sizi etkisi altına alacak heyecan verici bir gizem yaratmak için bir araya geliyor. ve kardeşinin ölümünden kimin sorumlu olduğunu çıkar. Güçlü ve duygusal True Colours, kendi başına bir oyundur.

Havale / EFT (%5) :883.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5