Diablo II: Resurrected PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

900.00 TL

Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Diablo II: Resurrected, Blizzard Entertainment'ın Tür tanımlayan aksiyon rol yapma oyunları serisindeki ayırt edici özelliklerden ikisi olan Diablo II ve onun Lord Of Destruction genişlemesinin kesin yeniden düzenlemesidir. Orijinal oyunun 20 yılı aşkın bir süre önce PC'de ilk kez piyasaya sürüldüğü zamanı kaçıranların yanı sıra tecrübeli oyuncular, artık PS4 ve PS5'in tüm avantajlarından yararlanan güncellenmiş modern görseller ve sesle Diablo II'nin zamansız oyun deneyimini yaşayabilirler.


Unutulmuş Kule'ye tırmanın
, Kurast Ormanlarında bir yol açın ve Diablo'yu bizzat yenmek için Cehennemin kapılarına saldırın. Ardından, Worldstone Kalesi'nde Yıkımın Efendisi Baal ile yüzleşmek için Arreat Dağı'nın zirvesine tırmanın.


Şampiyonunuzu
Seçin Sanctuary'nin en büyük yedi şampiyonu ikonik kamp ateşi ekranında sizi bekliyor. Amazon, Assassin, Barbar, Druid, Necromancer, Paladin ve Sahire. Her biri, oyuncuların keşfetmesi için yapım ve donanım seçenekleriyle son derece özelleştirilebilir.


Battle Solo veya Online
Diablo II: Resurrected, tek başına veya 8 oyuncuya kadar kooperatif olarak oynanabilir. Biraz stres atın ve şehir dışında heyecan verici PVP düellolarına katılarak birkaç kulak alın.


Bu Yenilenmiş Konsol Sürümü
Genel olarak, PC klasiğinin bu yenilenmiş konsol sürümünün en iyi yanı, oyun için yepyeni bir yön oluşturmuş olsalar da, Sanctuary krallığını canlı kılmak için kullanmayı başardıkları ayrıntıdır. yüksek çözünürlükte oynamama rağmen tüm karakterleri ve ortamları aslına sadık kalarak yeniden yaratmak, oyunu oynarken sahip olduğum o tanıdık, rahat duyguyu ortadan kaldırmıyor. Yalnızca görseller orijinaline sadık değil, aynı zamanda büyük ölçüde geliştirildi, film müziği ve ses efektlerine tamamen aynı muamele yapıldı. Her alanın arka plan müziği ve her homurdanma ve inilti anında tanınabilir.


Sizi ve Arkadaşlarınızı İkonik Bir Maceraya Çıkarıyor.
Neyse ki Blizzard Entertainment ve Vicarious Visions, tek başına ayakta kalabilen bir oyun geliştirdiler, bu nedenle seride yeniyseniz, serinin ilkini oynarken aldığınız önemli bilgiler olarak, Diablo yeniden anlatıldığı için yetişme konusunda endişelenmenize gerek yok ilk bölümde ve sizi güncel hale getirmek için ayrıntılı ara sahnelerle gösterilmiştir. Tek başınıza oynamak iyi bir deneyimdir, ancak arkadaşlarınızla oynamak size avantaj sağlar çünkü uzun menzilli ve yakın dövüş saldırılarını bir araya getirerek bir ekip olarak birlikte çalışarak her türlü canavarı veya canavar sürüsünü yenebilecek zorlu bir güç oluşturabilirsiniz.
Çok Oyunculu Mod, sizi ve arkadaşlarınızı ikonik bir maceraya götürür.


Türünün En İyi Oyunu
Diablo II: Resurrected, klasik bir hikayeye sahiptir ve türünün en iyi oyunu olarak ün kazanmıştır. Hızlı temposu, çeşitli zorluk ayarları, gerektiğinde karakterleri değiştirebilme yeteneği ile RPG topluluğu arasında ün kazanmıştır. seçtiğiniz biri işi yapamaz. Toplanacak çok sayıda değerli benzersiz ganimet ve aralarında sonsuz miktarda değişken bulunan bir beceri ağacını kullanarak karakterin niteliklerini yükseltme yeteneği, ancak şimdi buna yüksek kaliteli grafikler, mükemmel ses ve tamamen gerçek bir yeniden çalışma eklendi. Daha önce Diablo II: Resurrected oynadıysanız, bu oyunu oynanması gerektiği gibi oynamak için bir şanstır ve eğer bu ilk kez oynuyorsanız, harika bir şekilde yaratılmış bir dünyaya sürükleneceksiniz.

Havale / EFT (%5) :855.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5