Evil Genius 2: World Domination PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

630.00 TL

Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Evil Genius 2, oyuncuların bir Evil Genius'un kontrolünü ele geçirdiği ve dünya hakimiyeti için planlarını harekete geçirdiği hicivli bir Spy-Fi sığınağı kurucusudur. Kötü olmak bu kadar iyi hissettirdiğinde, Adalet Güçlerinin hiç şansı yok!
Kült klasiğin bu doğrudan devam oyununda kendi benzersiz Evil Lair'inizi inşa edin ve operasyonunuzu koruyun, suçlu kölelerden oluşan bir birlik eğitin, Lair'inizi Forces of Justice'e karşı savunun ve bir Doomsday Device ile dünyaya hükmedin.


Acımasız Yapılar
Her kötünün bir ada sığınağına ihtiyacı vardır, bu yüzden cennetinizi seçin ve üzerine kendi uğursuz damganızı vurun! Tehlikeli saklanma yerinizin iç yapısını oyun tarzınıza göre şekillendirin ve minyonlarınızın kullanması için fevkalade kötü cihazlar inşa edin.


Kötü bir imparatorluk yönetirken Atrocious Anti-Heroes
yetkinliği yeterli olmayacaktır. Minyon işgücünüzü genişletip eğitirken, şeytani planlarınızı ilerletmeye yardımcı olacak yeni uzmanlar yaratabilirsiniz! Biraz daha fazlasını gerektir... Korkutucu mu? Oyun tarzınızı tamamlayan güçlü Uşakları işe alın, her beynin bir sağ ele ihtiyacı vardır... veya aslında birkaç tane.


Dastardly Devices
Adalet Kuvvetleri can sıkıcı bir şekilde dakiktir, bu yüzden bir dizi tuzak ağı araştırıp geliştirerek kaba kuvvetinizi tamamlayın! Bu iyilikseverleri bir süreliğine döndürün ya da Venüs Casus Tuzağı ile onları ezin. Biri iyiyken, fazlası ...kötü-er. Davetsiz misafirleri sonsuza dek kovmak için tuzaklarınızı birleştirin.


Hain Entrikalar
Bir Kıyamet Günü Cihazı inşa etme ve dünyaya hükmetme planınızı ilerletmek için şeytani planlar gerçekleştirin! İngiliz Kraliyet Ailesini satın, Maine Valisini Kaçırın ve kelimenin tam anlamıyla Alaska'yı pişirin. Yüzlerce potansiyel hedefle çeşitlilik, çekişmenin tuzu biberidir.


Yükleme Süreleri Neredeyse Yok
Evil Genius 2'de HUD'da gezinmek için bir denetleyici kullanmak ilk başta biraz alışılmadık görünebilir, ancak fareden denetleyiciye geçişlerde ustalaştığınız anda, oyunun kontrollerine erişmek çok kolay hale gelir ve bunlarda gezinmek için karmaşık bir mekanik setine ihtiyaç duyuyor. Performansa gelince, oyun harika, böylece her biri ekipman, minyonlar ve kötü aletlerle dolu çeşitli odalara sahip birden fazla seviyeden oluşan sığınağınızı inşa ederken Evil Genius 2, bir oyun olarak PS4 ve PS5'te ve yükleme sürelerinde sorunsuz bir şekilde akmaya devam ediyor. neredeyse yok, yani dünya haritası ile hedefler ekranı arasında geçiş yapmak veya şeytani sığınağınıza geri dönmek kusursuz ve kesintisizdir, yani sizi sinirlendirecek sinir bozucu yükleme ekranları yoktur.


İçinizdeki Kötü Dehayı Ortaya Çıkarın Evil
Genius 2, PC'den Konsola zahmetsizce geçişi başarıyla gerçekleştirdi, Rebellion korkularımızı ortadan kaldırdı ve kısa sürede gezinmesi bir fare kadar rahat hale gelen, kullanımı kolay bir kontrol cihazı üretti. Animasyonlu grafikleri eğlenceli olarak tanımlamalısınız ve oyun hem hikayesi, esprili, klişe müziği hem de iyi düşünülmüş komedi konusuyla James Bond türünün taklidini yapıyor. Casuslar, kötü işler ve dünya hakimiyeti dünyasına dalın ve içinizdeki Evil Genius'u serbest bırakın.

Havale / EFT (%5) :598.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5