Jurassic World Evolution 2 PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

1,250.00 TL

Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Jurassic World Evolution 2, Frontier'in 2018'deki vizyoner yönetim simülasyonu Jurassic World Evolution'ın uzun zamandır beklenen devamı niteliğindedir ve bu yeni kampanya için yepyeni bir hikayeye sahiptir. dört yepyeni oyun modu ve genişletilmiş nefes kesen dinozor envanteri dahil olmak üzere yaratıcı yeni özellikler.


Jurassic World'den Orijinal Bir Hikaye
Kampanya modunda, park yönetiminde uzman olmak için neyin gerekli olduğunu çabucak öğreneceksiniz, büyüleyici, benzersiz bir hikaye sizi Jurassic World: Fallen Kingdom'daki yıkıcı olayların serpintisinin merkezine yerleştiriyor. Ian Malcolm (seslendiren Jeff Goldblum) ve Claire Dearing (seslendiren Bryce Dallas Howard) gibi Jurassic World filmlerinin ikonik karakterleri ile yan yana çalışın ve onları kısıtlama, koruma ve en önemlisi kontrol altına alma görevinde yönetin. ABD'de isyan çıkarırken yıkıcı canavarlar.


Kendi Jurassic Dünyanızı Yaratın
Kontrol sizde, sezgisel yönetim araçlarınızı ve yaratıcı seçeneklerinizi kullanın, Yeni yapılar inşa edin ve özelleştirin ve yeni bilim adamlarını işe alın. Hem ziyaretçilerinizin hem de tarih öncesi yaratıklarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için dinozor parkınızı şekillendirin. Sandbox Modunda yaratıcı yönünüzü serbest bırakın veya farklı konumları dolaşıp çevresel felaketlerle uğraştığınız Mücadele Modunda yeteneklerinizi test edin.


Kaos Teorisi ile Oynayın
Hiç “Ya eğer” diye merak ettiniz mi? Kendinizi beş klasik Jurassic Park ve Jurassic World filminden en sevdiğiniz sahnelere kaptırabilir ve sorumlu siz olsaydınız neler olacağını görebilir ve Jurassic World'de liderliğinizin ne kadar işe yarayacağını görebiliriz.


Bazı Harika Dinozor Türleriyle Tanışın
Jurassic World Evolution 2'de 75'ten fazla tarihöncesi hayvan canlanıyor ve ekrandan fırlıyor, özellikle de deniz ve hava sürüngenleri için çok sorulanlar. Evrimin sadece Pteranodon'a sahip olduğu yer. Evolution 2, hepsi Jurassic World için yeni olan ve hepsinin büyük kuş kafeslerinde barındırılması gereken Tapejaro, Geosternbergia ve Dimorphodon gibi çok sayıda uçan türe sahiptir, aynı şey devasa Plesiosaurus'tan kılıç balığı atası Ichthyosaurus'a kadar deniz sürüngenleri için de geçerlidir. hepsi koleksiyonda yeni ve görsel olarak nefes kesici, ancak özel muhafazalarına ihtiyaçları olacak. Korkunç Indominus Rex ve zeki ve baş belası velociraptor'lar da dahil olmak üzere tüm zamanların favorilerinden bazıları da geri dönüyor.


Üstte Bir Kiraz Gibi
Frontier Games'in sadece klasik bir oyunu almakla kalmayıp aynı zamanda onu geliştirmesi, kontrolünü kolaylaştırması ve ardından üstüne kiraz gibi benzersiz ekstra içerikle büyük bir değişiklik yapması konusunda güvenebilirsiniz. Film serisinden unutulmaz anların nostaljik bir şekilde yeniden canlandırılmasıyla saatlerce keyif sağlayacak ve zamanın ötesinde bir meydan okumayla tamamlanacak harika bir oyun. Paranız için çok fazla bağımlılık yaratan park yönetimi oyunu istiyorsanız, Jurassic World Evolution 2 yatırım yapmanız için bir oyundur.

Havale / EFT (%5) :1,187.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5