Tropico 6 – Next Gen Edition PS5

Marka: PS4-PS5 Games

870.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum (871.00 TL)
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Siyasi çekişme ve sosyal ajitasyonun ortasında, bireyler, önsezi ve yaratıcılıkla ülkelerinin kaderine yön verecek vizyoner öncüler arıyorlar. Tropico adası topraklarında korkunç bir tiran ya da uyuma tapan bir yasa koyucu olarak neler yapabileceğinizi bir kez daha gösterin ve dört belirli dönem boyunca ülkenizin kaderini şekillendirin. Küresel sahnede yeni zorluklarla yüzleşin ve akrabanızın - ve İsviçre defterinizin - gereksinimlerini ana öncelik olarak tutarlı bir şekilde tutun.

Tropico 6 – Next Gen Edition'ı konsolda yerel 4k hedefte deneyimleyin ve hayat dolu yollarınızı bulun.
Seride emsali olmayan devasa takımadalarda oynayın. Aynı anda farklı adalarla uğraşın ve farklı yeni zorluklara uyum sağlayın.
Temsilcilerinizi, dünya harikalarını ve yer işaretlerini almak için alışılmadık arazilere saldırılara gönderin, böylece onları ürün yelpazenize ekleyebilirsiniz.
Açıklıkları birleştirin, geçitler inşa edin ve sakinlerinizi ve yolcularınızı taksilerde, nakliye araçlarında ve ruhani tramvaylarda taşıyın. Tropico 6 – Next Gen Edition, tamamen yeni ulaşım ve temel olanakları sunuyor.
Kalenizin titreşimlerini özgürce yeniden yapın ve farklı ek öğelere göz atın.
Tropico 6 – Next Gen Edition, dünyanın en önde gelen despotu olmanın siyasi yönlerine odaklanan değiştirilmiş bir keşif çerçevesi içeriyor.
Politik ırk söylemleri geri döndü! Bireylere hitap edin ve hiçbir şekilde tutamayacağınız, şekillendiremeyeceğiniz veya koruyamayacağınız garantiler verin. Tropico 6 – Next Gen Edition, 4 oyuncuya kadar çok oyunculu modu öne çıkarır.
Gelişmiş bir Film Müziği, "The Llama of Wall Street" DLC ve yeni oyun mekaniği, daha fazla yapı ve çok daha fazla mutluluk içeren El Prez Pack DLC içerir!

Seslendirme: Arapça, İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca
Altyazılar: Arapça, İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca

Havale / EFT (%5) :826.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5