Tour de France 2022 PS5

Marka: PS4-PS5 Games

435.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum (436.00 TL)
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Tour de France 2022'nin otorite turunda sarı gömlek için savaşın. Haftalarca süren mücadeleler ve rakip listeleriyle yeni web tabanlı modu deneyimleyin. Solo modunda artık bölümleri (yaralar, hastalıklar) erişilebilir 92 aşamada yönetebilirsiniz.

Tour de France 2022 PS5 Özellikleri

BİR EFSANEYE DÖNÜN
Tour de France 2022'de Pro Leader modunda kendi bisikletçinizi yapabilirsiniz. Profilinizi seçin (tırmanıcı, koşucu, zımbalayıcı veya esnek) ve gelecekte Grande Boucle galibi veya olağanüstü sanat eserlerinin uzmanı olun!

Pro Team modunda bir grubun komutasını üstlenin! En düşük seviyelerden başlarsınız ve koordinatörlerden yüksek profilli yarışlara talep almak için neler yapabileceğinizi göstermelisiniz.
My Tour modu ve erişilebilir 92 aşama ile kendi ziyaretinizi yapın. Kendi benzersiz ziyaretinizi oluşturmak için grupları, dinlenme günlerini ve aşamaları seçin.

YENİ ÖZELLİKLER
– Rakip listeli yeni web tabanlı mod
– Yarış bölümleri (düşmeler, hastalıklar…)
– Yeni hazırlık çerçevesi
– Arnavut kaldırımlı alanlarda yeni etkileşim noktası
– Daha güçlü peloton ve daha işbirlikçi ayrılıklarla daha ekstrem yarışlar
– Her biri Tour de France 2022'nin 21 otorite aşaması
– Önemli bir İtalyan yarışı tarafından desteklenen yeni “Primavera Classic”
– 3 yeni grup: Eolo-Kometa Bisiklet Takımı, Caja Rural-Seguros RGA ve Uno-X Pro Bisiklet Takımı-

YENİ ÇEVRİMİÇİ MOD: HAFTANIN YARIŞI
Rakip listesinin en üst noktasına ulaşmaya çalışırken dünyanın her yerinden oyuncularla rekabet ederek her hafta başka bir teste katılın! Kontrol edilebilir grup ve hedefler – örneğin genel sıralamayı kazanmak, dağ etaplarında daha fazla odaklanmak – yarışa göre değişir.

YENİ: YARIŞ OLAYLARI
Artık yarış olaylarını ve sonuçlarını güçlendirmeye veya sakatlamaya karar verebilirsiniz. Onları güçlendirdiğinizi varsayarsak (sizin için, rakipleriniz için veya yalnızca rakipleriniz için), tekrarını seçebilir ve olayın ciddiyetine bağlı olarak değişen sonuçlarını güçlendirebilir veya etkisiz hale getirebilirsiniz: kısa veya uzun vadeli güç kaybı, hatta para çekme. Sisteminizin aniden tamamen yeniden düşünülmesi gerekebileceği gerekçesiyle ayarlamaya hazır olun.

YENİ: YARIŞ HAZIRLIĞI
Yarışlara daha fazla kapris katmak için başka bir planlama çerçevesi eklendi. Beş düzensiz bisikletçi (sizin grubunuzdan veya pelotondan) yarış için özellikle hazır olacak ve diğer beşi muhtemelen beklentileri karşılayamayabilir. Ne yazık ki, bu bisikletçilerin kim olacağını bilemezsiniz… Düşmanlarınızın her birine dikkat etmelisiniz.

FARKLI İYİLEŞTİRMELER
Yarışların Arnavut kaldırımlı bölümlerini daha canlı hale getirmek için tüm kullanıcı arayüzüne titreme ekledik. Bu yeni bileşen, Arnavut kaldırımlı alanların sıkıntısını yansıtıyor. Arenberg kanalıyla hiç bu şekilde karşılaşmadınız!
Tour de France 2022'de yarışlar, önemli ölçüde erken ayrılmalar ve tüm ayrılmalarda daha iyi işbirliği ile yakın geçmişteki diğer tüm zamanlardan daha ekstrem. Metodolojinizi ihtiyaca göre ayarlamalısınız!

Seslendirme: İngilizce, Fransızca (Fransa)
Altyazılar : Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, İspanyolca

Havale / EFT (%5) :413.25 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5