The Medium Ps5

Marka: PS4-PS5 Games

870.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum (871.00 TL)
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Sadece bir medyumun üstesinden gelebileceği sıkıcı bir sır bulun. Bu mevcut gerçekliği ve ruh dünyasını aynı anda araştırın. İki evrene yayılan bulmacaları çözmek için kahin kapasitenizi kullanın, içeriden derinden üzücü gerçekleri ortaya çıkarın ve tarif edilemez bir talihsizlikten dünyaya getirilen bir canavar olan The Maw ile deneyimlere katlanın.

The Medium, korunan çifte gerçeklik sürekli etkileşimi ve Arkadiusz Reikowski ile Akira Yamaoka tarafından ortaklaşa yapılan benzersiz bir film müziği içeren üçüncü bireysel bir zihinsel berbatlık oyunudur.

Orta Ps5 Özellikleri

MEDYUM OLUN

Yeteneğe sahip olanlar için saklanan olağanüstü mistik kapasiteleri kullanın. Gerçek faktörler arasında gezinin veya ikisini aynı anda araştırın. Gerçek benliğinizin nereye gidemeyeceğini keşfetmek için Beden Dışı içgörüsünü kullanın. Ruh dünyasına ve onun diğer dünyaya ait risklerine katlanmak için enerji korumaları yapın ve inanılmaz ruh etkileri iletin.

GİZLENENİ GÖR

Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı ve her şeyin başka bir tarafının olduğu, yetişkinlere yönelik ve etik açıdan belirsiz bir hikayenin derinliklerine dalın. Bir medyum olarak diğerlerinden daha fazlasını görüyor, duyuyor ve deneyimliyorsunuz ve her yeni bakış açısıyla Niwa tatil beldesinde neler olduğuna dair içgörünüzü değiştireceksiniz.

AYNI ANDA İKİ DÜNYADA OYNA

Eşzamanlı olarak gösterilen iki evrende çalışan, hiç görülmemiş ve yetkili olarak korunan devam eden etkileşim. Her zaman gerçek dünyayı ve ruh dünyasını araştırın ve ikili gerçeklik bulmacalarını çözmek, yeni yollar açmak ve önceki olayların hatıralarını canlandırmak için aralarındaki işbirliğinden yararlanın.

BEKSIŃSKI'DEN İLHAM ALAN KARANLIK BİR GERÇEĞE GİRİN

Medyumun ruh dünyası, varoluşumuzun donuk bir ayna izlenimi, cezasız eylemlerimizin, iğrenç eğilimlerimizin ve korkunç ayrıcalıklı içgörülerimizin kendini gösterdiği ve bir yapıya bürünebileceği kasvetli ve yıkıcı bir dünyadır. Bu dünya, kusursuz ve çarpıcı biçimde aleyhte üslubuyla dünya çapında tanınan Polonyalı trajik sürrealist Zdzisław Beksiński'nin sanat eserlerinin motivasyonuyla hayal edildi ve planlandı.

TAMAOKA VE REIKOWSKI'DEN MÜZİK

Akira Yamaoka ve Arkadiusz Reikowski'nin ortaklaşa yaptığı ilk 'çift' film müziği sayesinde oyunun rahatsız edici ve sert ortamına dalın. Yamaoka-san, Silent Hill serisindeki çalışmalarıyla en popüler olan inanılmaz bir Japon yazardır; Reikowski, Blair Witch, Layers of Fear ve Observer gibi beğenilen iğrençlik oyunlarını işleyen, Hollywood Medya Ödülleri'nde seçilen bir kişidir. Şu anda The Medium'un müziği ve ezgileri için yaratıcı güçlerini birleştiriyorlar.

 

Ses :İngilizce

Altyazılar :Çince (Basitleştirilmiş), İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca

Havale / EFT (%5) :826.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5