Returnal PS5

Marka: PS4-PS5 Games

435.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum (436.00 TL)
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Şekillerin hareket ettiği bir dünyaya kazara varan Selene, kaçamağı için köhne bir ilerlemenin ıssız sahnesine bakmalıdır.

Gözlerden uzak ve yalnız, sonunda tahammül için şeytan gibi savaşır. Defalarca ezildi - tozu ısırdığı her seferinde yolculuğuna yeniden başlamak zorunda kaldı.

Geri Dönen PS5 Özellikleri

DÖNGÜYÜ KIRIN

Bu şekil değiştiren dünyaya aniden varan Selene, ayrılışı için eskimiş bir insan gelişiminin verimsiz sahnesine bakmalıdır. Bağlantısız ve yalnız, sonunda yarın yokmuş gibi dayanıklılık için savaşmaya başlar. Defalarca ezildi - her öldüğünde gezisine yeniden başlamak zorunda kaldı.

Azimli roguelike etkileşim sayesinde, gezegenin her döngüde değişmesine benzer şekilde, sizin için mevcut olan şeylerin de değiştiğini göreceksiniz. Her daire, sizi sınırlarınızı zorlamaya ve savaşa her seferinde alternatif bir sistemle yaklaşmaya zorlayan yeni karışımlar sunar.

Göz kamaştırıcı özel görselleştirmelerle tazelenmiş, etrafınızdaki çürüyen sahnenin donuk mükemmelliği, tehlikeli şaşkınlıklarla dolu. Yüksek bahisli mermi lanetinden savaşı ateşledi, açık ve farklı koşullar aracılığıyla yoldaki içgüdüsel heyecan verici virajlara kadar. Araştıracak, bulacak ve yapabileceğiniz her şeyin sırlarla dolu olduğu acımasız bir gezide savaşarak ilerleyeceksiniz.

Olağanüstü tekrar oynanabilirlik için tasarlanan Returnal'ın yöntemsel evreni, bozguna rağmen kendinizi toparlamanız ve her yeniden dirilişte yeni, ilerleyen zorluklarla karşılaşmanız için sizi bekliyor.

Seslendirme: İngilizce, Fransızca (Fransa), Portekizce (Brezilya), İspanyolca (Meksika)
Altyazılar: İngilizce, Fransızca (Fransa), Portekizce (Brezilya), İspanyolca (Meksika)

Havale / EFT (%5) :413.25 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5