NHL 22 PS5

Marka: PS4-PS5 Games

725.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum (726.00 TL)
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

En iyi buz hokeyi oyunu olan NHL 22 Ps5 , Playstation 5 versiyonu ile karşınızda.

NHL 22 Ps5 Özellikleri

Genişletilmiş GERÇEK YAYIN

Gerçekten bilmek istediğiniz her şey, doğrudan önünüzde! Önemli oyun ayrıntıları ve daha fazlası, genişletilmiş gerçekliğe benzer görsel paket aracılığıyla oyundaki gerçek yüzeylere yansıtıldığından, gözlerinizi buzdan ayırmadan istediğiniz verileri elde edin.

OYUNCU YÜZ İFADELERİ

Gerçek oyuncular, gerçek yüzler, gerçek hokey! Yeniden tasarlanan oyuncu benzerlikleri, göz geliştirme canlılıkları ve saç ve cilt için gölgelendiriciler, oyuncuların buzun neresinde olursa olsun daha mantıklı görünmesini ve hareket etmesini sağlıyor. Göz gelişimi ve görünüş, görünüşe göre değişen iklime ve oyun içi dakikalara yanıt veriyor.

ÇUBUK FİZİĞİ

Diski kazan, deke ve her zamankinden daha fazla ateş et! Sopa oyunu, yeni etkileşimli fizik bilimi ile geliştirildi ve oyunlara yaşam tarzlarıyla tutarlı görünen, hisseden ve etkileyen hareketler getirdi. Pak için makul dövüşler, sopaların vücuda temasını gerektiren fauller bekleyin ve bu buzdağının sadece görünen kısmı.

UZMANLIK HAREKETLERİ VE ORTAMLARI

Hareketlerinizi derneğin en iyi sahalarında vurun! Yeni uzmanlık hareketleri, koşullar ve X-Factors, Frostbite tarafından verilen yeni görsel incelikler nedeniyle uygun nedenlerle öne çıkacak. Yeni etkileşim mekaniği ve hareketler, X-Factor kapasitelerinin her oyunu dışarıdan etkiledikçe ve farklı oyuncularla ve iklimle işbirliği yaptıkça çok daha fazla parlamasını sağlayacak.

GÖRSEL YÜKSELTMELER

Frostbite motoru, NHL 22'nin tamamında özgünlüğü büyük ölçüde artıran muazzam görsel yeniden tasarımlara sahiptir. Yükseltilmiş oyuncu benzerliklerinden, etraflarındaki etkinliği izleyen ve bunlara yanıt veren yepyeni göz canlılığına kadar, NHL'nin vızıltıları hiç bu kadar canlı hissetmemişti., nhl, NHL 22, NHL 22 Ps5

Ses: İngilizce

Ekran Dilleri: İngilizce, Fransızca (Fransa)

Havale / EFT (%5) :688.75 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5