Madden NFL 23 PS5

Marka: PS4-PS5 Games

1,160.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum (1,161.00 TL)
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

FieldSENSE Oynanış Sisteminin Madden NFL 23'te Tanıtılması

Kuruluşa güvenilir, son derece mantıklı sürekli etkileşim sağlayan ve PlayStation 5'te erişilebilir olan FieldSENSE, oyunculara her modda her durumda daha fazla kontrol sağlar. FieldSENSE, her oyunda gerçek sonuçlar veren tutarlı bir etkileşim akışı için hareket fanı inovasyonunu ve yeni istemci kontrol mekaniği kurulumunu kullanır.

Madden NFL 23 PS5 Özellikleri

Devam eden etkileşim
360° Kesintiler
Daha fazla fırsat ve akıcılık Top taşıyıcı olarak şehirde bir gürültü koparmak için daha fazla fırsat ve akıcılık Tüm daha büyük oyunları bozmak için vurmanız, yerleştir-gitmeniz ve koruyuculardan kaçmanız gerekir.

Uzmanlığa Dayalı Geçme
Her geçişi, bu tamamen daha iyi geçiş yaklaşımıyla yalnızca yararlanıcınızın alabileceği bir yere yerleştirin. Uzmanlığa dayalı geçiş, başka bir kesinlik retikülü ve geçiş ölçer sunar.

Her Şeye Hit
Koruma konusunda daha zahmetli olun. Canlılık yayma yeniliğinin genişletilmesi, son teknoloji Hit-Stick malzeme bilimini güçlendirir, böylece havada vuruşlar gerçekleştirebilir, şu anda çalışmakta olan kollara yardım etmek için yığına vurabilir, blokları patlatabilir ve dik kollarla güç devirlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Oyun Modları
Franchise'ın Yüzü: Lig
Beşinci NFL sezonunuzda herhangi bir grupla 1 yıllık bir sözleşme düzenleyin, 99'a Giden Yolda en yüksek ayrım seviyesinde bıçaklayın. Yeni konum mekaniği (QB, WR, RB, CB) , MLB) FieldSENSE* tarafından desteklenir ve oyuncu merkezli kameralar sürekli etkileşim derinliği sağlar.

Kuruluş
Yeni rakip ilhamları, sözleşme görüşmelerini yönlendiriyor ve Trade Logic AI'yi yeniledi.

Anger Ultimate Team
Herhangi bir noktada ilk olarak NFL yıldızları ve HoF efsanelerinden oluşan bir fantezi programı oluşturun Madden Ultimate Team Field Pass, MUT Champions bölümü jetonları kazanın, zamanlama ideal olduğunda yarışın.

Bu oyun, düzensiz sanal oyun içi şeyler seçimi de dahil olmak üzere sanal oyun içi şeyleri satın almak için kullanılabilecek isteğe bağlı oyun içi sanal para alımını içerir.

Seslendirme:
İngilizce
Altyazı:
İngilizce

Havale / EFT (%5) :1,102.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5