Hello Neighbor: Search and Rescue PS5 PSVR2

Marka: PS4-PS5 Games

740.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum (741.00 TL)
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Bu öğeyi satın alırsanız, bu oyunun hem dijital PlayStation VR sürümünü hem de dijital PlayStation VR2 sürümünü indirme erişimine sahip olacaksınız.

Bu oyunun dijital PlayStation VR yinelemesi, tüketicilere daha sonra, yani 13 Temmuz 2023'te sunulacak.

Çığır açan sanal gerçeklik (VR) korku-bulmaca oyunu Hello Neighbor: Search and Rescue, oyuncuları bir dostlarını kurtarmak için ürkütücü komşularının evine gizlice girmeye davet ediyor.

Merhaba Komşu: Arama ve Kurtarma PS5 PSVR2 Özellikleri

Oyun içinde kullanılabilen birden fazla karakter: Farklı karakterler kullanarak yapay zekayı alt edebilirsiniz. Her farklı karakter, kendilerine özgü bir dizi tanımlayıcı ekipmana ve yeteneğe sahiptir. Kurtarma Timi ekibi üyelerinin bakış açıları arasında istediğiniz zaman geçiş yapın, bilmeceleri çözmek için birlikte çalışın ve uğursuz bodrum katına inerken Komşunun bir adım önünde kalın.

Çok çeşitli bulmacalara ve zorlu çevresel engellere başka cevaplar bulmak için beyninizi kullanmanız gerekecek. Çeşitli sorunlara ve zorlu çevresel engellere alternatif çözümler bulmak için zekanızı kullanmanız gerekecek. İlk bakışta çözülemez gibi görünen birçok bilmeceyi çözmek için, birçok karakterin görüşlerini birbiriyle uyum içinde kullanmanız gerekecek.

Doğrusal olmayan keşif: Karakterlerin bakış açıları arasında geçiş yaparak, bulmacaları dinamik olarak çözmek için yeteneklerini birleştirerek, gizli sırları ortaya çıkararak ve çevrenizde gezinmenin yeni yollarını ortaya çıkararak Bay Peterson'ın evine girmek için kendi stratejinizi kullanın.

Fobilerinizle kafa kafaya yüzleşin: Bazı çok ürkütücü rüya sahnelerinden geçeceksiniz ve Hello Neighbor evreninin gizemleri hakkında daha fazlasını öğreneceksiniz.

Altyazılar:

Çince (Basitleştirilmiş), İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca

Havale / EFT (%5) :703.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5