God of War Ragnarök Ps5

Marka: PS4-PS5 Games

1,000.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum (1,001.00 TL)
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Merakla beklenen God of War Ragnarok şimdi en düşük fiyatıyla satın alınabiliyor! Geliştirilmesi birkaç yıl süren God Of War'ın her iki versiyonu da Sony Santa Monica Studios tarafından bize sağlandı. Bizleri fazlasıyla heyecanlandıran PS5 oyunundan bahsedeceğiz .

GOD OF WAR: RAGNAROK PS5 İÇİN ÖZELLİKLER

İNTERAKTİF EĞLENCE NELERDEN OLUŞUR?

Oyuncu olarak oyunun çevrimdışı oynama işlevini etkinleştirebilirsiniz. DUALSHOCK titreşim oynatma özelliği oyun tarafından desteklenmektedir. PS5'te Uzaktan Oynatma özelliğini de destekler. Hem Tetik Efekti hem de Oyun Yardımı gereklidir.

GOD OF WAR RAGNAROK PS5'TEN KARAKTERLER

God of War karakterlerinin çeşitli kadrosuna baktığımızda gözümüze çarpan ilk şey Kratos ve oğlu Atreus. Azim ve gücü temsil eden Yunan tanrısı Kratos, Sparta'da doğdu. Oğlu Atreus ile seyahat ederken ona kendini nasıl savunacağını öğretir ve bunu yaparken onu korur.

Atreus'un babası Kratos'tur. Yay kullanmakta, avlanmada ve iz sürmede mükemmel olduğu gösterilen Atreus, Mors alfabesini kullanmayı da biliyor. Babasının onu koruma çabalarına rağmen, Atreus şiddetli saldırı sahnelerinde cesaret ve itaatsizlik gösterir.

Freya, oyunda sıkça karşımıza çıkan bir diğer önemli karakter. Freya, doğurganlık tanrıçası olarak bilinir, ancak büyülü hünerinden dolayı "Asgard'ın kraliçesi" ve "ormanın cadısı" olarak da anılır. Daha önce Odin ile evliydi ve ikisinin Baldur adında bir oğlu oldu. Freya, oyunun ilk bölümlerinde Kratos ve Atreus'a yardım etse de, oyun ilerledikçe Kratos'un düşmanına dönüşecektir.

Freya, oğlunu korumak için Freya'nın oğlu Baldur'a büyü yaptı. Sonuç olarak Baldur fiziksel acı çekmemekle kalmaz, aynı zamanda tat alma duyusunu da kaybeder.

Mimir, oyundaki bir diğer önemli karakter. Odin, yaşayan en zeki insan olarak kabul edilen Mimir'i hapsedip bir ağaca bağlayarak cezalandırdı. Mimir şu anda Kratos ve Atreus ile seyahat ediyor ve Kratos onu keşfettikten, öldürdükten ve kurtardıktan sonra onlara rehberlik ediyor.

Oyunda Brok kardeşler ve Sindri ile de karşılaşıyoruz. Kratos'un kullandığı Leviathan baltası ve Thor'un ünlü çekici Mjolnir, demir dövme konusunda uzman olan cüce kardeşler tarafından yapılmıştır. Sonunda hangisinin daha üstün olduğu konusunda anlaşamazlar.

En güçlü İskandinav tanrılarından biri olan ve Odin ile Bludur'un üvey kardeşinin oğlu olan Thor, en önemli ve sıklıkla karşılaşılan figürlerden biridir. Modi ve Magni, Thor'un oğulları. Gök gürültüsü ve şimşek tanrısı Thor'dur. Babasının ona verdiği iki büyülü eşya olan Mjolnir (çekiç) ve Megingjord, Thor'un gücünün (kemeri) temelidir.

Odin'in oğullarından biri olan Tyr, doğruluk ve zafer tanrısıdır. Üvey kardeşi Baldur'dur. Sürgünde inzivada yaşıyor.

Angrboda, Loki'nin eşidir.

Dublin bir iş adamıdır.

SİLAHLAR

Leviathan Baltası

Oyuna dahil olan yeni bir silah olan ve birincil saldırı araçlarından biri olan Leviathan Axe'ı sık sık hareket halinde görüyoruz. Güçlü silah çok uzaklardan çağrılabilir ve buzun gücüne sahiptir. Bu özel güçler sayesinde düşmanları sersemletebilir, dondurabilir ve savaş sırasında baltayı onlara fırlatabilirsiniz. "Silah İmza Hareketi", oyuncuların bir silahı ateş veya buz element gücüyle birleştirmelerine olanak tanır.

Koruyucu Zırh

Diğer koruyucu araçlarından biri, onu yaklaşan zararlardan koruyabilen geri çekilebilir Koruyucu Kalkan'dır.

Kaos çatal bıçak takımı

Blades of Chaos Kratos'a geçmişini sürekli olarak hatırlatır. Kratos'un bileklerine takılan Bıçaklar, muazzam miktarda hasar verme gücüne sahiptir. Ek olarak, bıçaklar, oyuncular tarafından oyunun birçok binasında hareket etmek veya düşmanlarla uzaktan çatışmak için bir kanca olarak kullanılabilir.

God of War Ragnarok video oyununda ayrıca, bıçaklara buz veya ateş temel gücü verebilen Whiplash adlı bir "Silah İmza Hareketi" içeren The Blades of Chaos da vardır.

Stonewall ve Dauntless Shields

Kalkanlar artık oyunda yeni bir silah olarak kabul ediliyor. Bu nedenle silah hakkında pek bir şey bilmiyoruz, ancak kalkanların savuşturma ve karşı saldırı başlatma yeteneğine sahip olduğunu varsayabiliriz. Öte yandan, taş duvar kalkanları, oyuncuların daha sonra onlara saldırmak için kullanabileceği düşman enerjisini emer. Ek olarak, oyuncular bu kalkanları düşman saldırılarını savuşturmak için kullanırlar.

Pençe Yayı

Atreus'un Pençe Yayı'nı düşmanlara zarar vermek, onları sersemletmek ve başka yöne çevirmek için kullandığını gözlemliyoruz. Sonuç olarak, Atreus savaşta Kratos'a yardım edebilir.

ÜLKELER

Midgard

Midgard, Kratos ve Atreus'un ev dediği yerdir. Burada, masalın çoğu sona eriyor.

Alfheim

Hem Karanlık hem de Aydınlık Elflerin evi Alfheim'dır.

Helheim

Merhum, utanç verici ölümleri nedeniyle Helheim'a gitmek zorundadır. Bu alan donmuştur ve düşük sıcaklık nedeniyle ölümcül bir nokta orada uzun süre kalabilir.

Muspelheim

Ateşin alanı bu alana verilen addır. Bölgenin uzun süredir Dokuz Diyar'ın ana ısı kaynağı olduğu düşünülüyor. Ayrıca Muspelheim, bir kehanete göre Ragnarok başladığında Asgard'ı yok edecek olan Ateş Devlerinin yeridir; ancak Mimir, Ragnarok gerçekten başlayana kadar Devlerin ortaya çıkmayacağını iddia ediyor.

Niflheim

Son derece ölümcül bir ortam olan Niflheim'ın lanetli sisi, onu soluyan herkesi zehirleme gücüne sahiptir.

Jotunheim

Arteus'un annesi, aynı zamanda Devlerin anavatanı olan Jotunheim'dandır. Devler, Odin'in girip geri kalanını bitirmeye çalışması ihtimaline karşı bu konuma tüm girişleri kapattı.

Svartalfheim

God of War Ragnarok oyununda yeni lokasyonlardan biri olan cüce diyarı bulunuyor.

Asgard

Asgard, oyundaki diğer yeni diyarlardan biridir. Tanrı Alemi, Asgards olarak da bilinir. Aesir Tanrıları orada yaşıyor. God of War Ragnarok'u satın alan oyuncular da mekanı keşfediyor olacak.

Vanaheim

Vanir, Freya'nın da doğduğu yer olan Vanaheim'da yaşıyor.

 

Seslendirme: İngilizce, Fransızca, Portekizce ve İspanyolca

Ekran Dilleri: Arapça, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Çekçe, Felemenkçe, İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, Yunanca, Macarca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz), Rusça, İspanyolca (Meksika), Tayca ve Türkçe ekran dilleri arasındadır.

Havale / EFT (%5) :950.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5