Ghostwire: Tokyo PS5

Marka: PS4-PS5 Games

1,000.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum (1,001.00 TL)
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Japon folklorundan ruhlar Tokyo'yu kasıp kavururken, muazzam bir paranormal olay, nüfusun %99'unun beklenmedik bir şekilde ortadan kaybolmasına neden olur. Oyuncular, ortadan kaybolmaların sırrını ele almak ve şehri kurtarmak için paranormal kapasitelerle mücadele edecek.

Kırık, Güzel Tokyo'yu Keşfedin

Ghostwire: Tokyo, Tokyo'nun eskimeyen mükemmelliğini yeniden yapmak için PlayStation 5'in gücünü donatıyor - süper güncel şehir manzaraları, en akıl almaz arka sokaklar ve harika eski sığınakların rakipsiz bir karışımı ... görenleri bile şok edecek doğaüstü bir bükülme ile şehir hakkında bilmek

Issız ve elverişsiz olsa da, Shibuya Geçişi, Tokyo Kulesi ve daha fazlası dahil olmak üzere ünlü turistik noktalarla şehrin kalitesi tam olarak gösteriliyor.

PlayStation 5'te Yeni Nesil Sadakat

Tango Gameworks, DUALSENSE Kablosuz Denetleyici ve oyuncuyu uğursuz bir şehre çeken gelişmiş 3D uzamsal ses ile her yetenek ve karakter eylemi için dokunsal geri bildirimle Tokyo'nun daha önce hiç olmadığı kadar güzel, doğaüstü bir versiyonunu üretmek için PlayStation 5'in gücünden ve hızından yararlanıyor. her köşede ortaya çıkarılacak tehlikelerle.

Paranormal Yetenekler Kullanın

Ghostwire: Tokyo, oyuncuların yok edici, olağanüstü saldırıları serbest bırakmak için doğaüstü güçleri kullanmasına ve paranormal ile çeşitli şekillerde bağlantı kurmasına izin veren sağlam bir savaş sistemi içerir - tasfiye, kovma ve yok etme. Gezileri boyunca oyuncular, yakın zamanda keşfedilen güçlerini kendi oyun tarzlarına uyacak şekilde geliştirecek ve savaşı öbür dünyaya taşıyacak.

Bilinmeyenle Yüzleş

Tango, korkutucu canavarları ve Japonya kültürüyle bilinir - yokai (Japon folklorundan doğaüstü varlıklar), hayalet hikayeleri ve şehir efsaneleri hikayeleri - bol miktarda ilham sağlar.

Stüdyonun Tokyo biçiminde, el altından ruhlar zayiat aramak için şehirde dolaşıyor.

Oyuncular ilahi maddeleri deneyimleyecekler, örneğin, sevgilisiyle evlenemeyen ve bitmek bilmeyen ağıtları olan geleneksel beyaz kimonolu genç bir bayan hissi veren Shiromoku ve parka giyen bir çocuk olarak ortaya çıkan paranormal bir unsur olan Amewarashi. ailesinden ve onun kötü ruhundan izole edilmiş olmanın inanılmaz acıması.

 

Seslendirme: İngilizce, Fransızca (Fransa), Japonca, Portekizce (Brezilya), İspanyolca (Meksika)

Ekran Dilleri: İngilizce, Fransızca (Fransa), Japonca, Portekizce (Brezilya), İspanyolca (Meksika)

Havale / EFT (%5) :950.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5