Fifa 22 Ps5

Marka: PS4-PS5 Games

520.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum (521.00 TL)
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Futbol tarafından kontrol edilen, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S'de EA SPORTS Fifa 22, sahada her saniye yükselen tarihi HyperMotion sürekli etkileşim yeniliği ile oyunu ileriye taşıyor.

Fifa 22 Ps5 , HyperMotion koordinatları, FIFA 22'deki her maçta devam eden etkileşimi yükseltmek için tam grup mocap bilgilerini ve yapay zekayı ilerletti ve şimdiye kadar çalıştığımız en mantıklı, duyarlı ve akıcı etkileşim deneyimini sunmak için son teknoloji kontrol merkezinin gücünü dizginledi. nokta hiç.

FIFA 22, oyundaki her modda başka bir geliştirme dönemi getiriyor; Sahadaki ana duruma daha fazla denge getiren bir kaleci yenilemesiyle gönderiler arasında daha fazla tutarlılığın tadını çıkarın, Kariyer Modu'nda merak uyandırmak için özel kulübünüzle uğraşırken ve futbol hayallerinizi yaşayın, yeniden şekillendirilmiş etkileşimle canlılığınızın karşılığını alın VOLTA FUTBOLU, futbolun en önemli oyuncularını FIFA Ultimate Team Heroes olarak tekrar karşılayın ve EA SPORTS FIFA'da bulunan en canlı maç günü deneyimiyle bir sonraki büyük maçınızın ortamını hissedin.

Fifa 22 Ps5 Özellikleri

HİPERMOTION OYUN TEKNOLOJİSİ

EA SPORTS FIFA ve son teknoloji konsollarda yeni olan plastikten yeni çıkmış HyperMotion, futbol etkileşimini değiştirerek beklenmedik bir şekilde iki gelişmeye katılıyor:

Gelişmiş 11'e 11 Maç Yakalama: Xsens kıyafetleri, ilginç bir şekilde aşırı odaklanmada oynayan 22 uzman futbolcunun hareket yakalamasını güçlendirir.

AI: Ön planda ve özel AI hesaplamamız, 8,7 milyonun üzerinde son teknoloji maç yakalamasından elde edilen kazanımları elde eder, ardından bu noktada, sahadaki çeşitli işbirliklerinde doğal futbol orijinalliğini sağlamak için aşamalı olarak yeni aktiviteler oluşturur.

Sonuç, son teknoloji konsollarda FIFA 22'nin her yönteminde her maçta daha mantıklı, duyarlı ve akıcı bir sürekli etkileşim deneyimidir:

Tam Ekip Otantik Hareket

Büyük bir sıçrama olan Xsens Suits, beklenmedik bir şekilde odaklanmış enerjide oynayan 22 oyuncunun her birinden gelen bilgileri kaydetmek için kullanıldı.

Makine Öğrenimi – Akış

Yapay zeka hesaplamamız, spor bilgisayar oyunlarında canlılığın nasıl çalıştığını yeniden şekillendirerek, yakın geçmişte hiç olmadığı kadar belirgin bir kolaylık ve görsel özgünlük sunuyor.

taktik yapay zeka

Yeni kontrol merkezi çağının gücüyle hareket eden Taktiksel Yapay Zeka, 22 oyuncunun her birinde daha fazla bilgi sağlar; her bir futbolcunun meslektaşlarının ve rakiplerinin düzenlemelerini ve gelişimini başka bir stratejik özgünlük derecesi elde etmek için daha fazla kavramasını sağlamak.

Kinetik Hava Savaşları

Geliştirilmiş iki oyunculu iletişim yeniliği, oyuncu hareketlerini senkronize ederek, onlar top için mücadele ederken daha dikkate değer özgünlük ve yanıt verebilirlik sağlar.

Top Kontrolü Oluşturuldu

FIFA 22'de canlandırıcı aktiviteyle beslenen top kontrolü, yakın geçmişteki her zamankinden daha normal ve akıcı.

Oyuncu İnsanlaştırma

Gelişmiş 11'e 11 Maç Yakalama özelliğinden güç alan yeni atlet dışı canlılık ve kapsayıcı davranış, sahadaki karakterleri canlandırmaya yardımcı olur.

 

Seslendirme: Arapça, Çince, İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Japonca, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca, İspanyolca (Meksika)

Ekran Dilleri: İngilizce, Fransızca (Fransa), İspanyolca (Meksika)

Havale / EFT (%5) :494.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5