F1 Manager 2022 PS5

Marka: PS4-PS5 Games

520.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum (521.00 TL)
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Resmi olarak yetkilendirilmiş F1 Manager 2022'de Formula 1'i dönüştürün. Seçtiğiniz inşaatçının amiri olun ve 2022 sürücü ve personel listesinden seçim yapın. Tam F1 yetkilendirmesini vurgulayan ve hayat gösterisiyle tutarlı olan F1 Manager 2022'yi sadece oynamakla kalmayacak, onu yaşayacaksınız.

F1 Yöneticisi 2022 PS5 Özellikleri

Meslek – En İyi Olun

Formula 1 için yeni ve güçlü bir zamanda başka bir bölüm oluşturun. F1 grubunuzu seçin, kafesin arkasındaki otorite 2022 yarışları boyunca mükemmel olmaları için onlara rehberlik edin veya post pozisyonunda yerinizi alın ve atama için F1 Manager'da seçimlerinizi yapın yönetim kuruluna düşen sezon hedeflerinizi tutturarak grubunuzun refahını gelecek yıllara taşımaktır.

Karargah – Ekibinizi Kurun

Yapıcı grubunuz çok önemli bir gruptur. Yarışlar arasında, grubunuzla ilgili her şeyi HQ'dan kontrol edin. Yıldız sürücülerinizin ve personelinizin sunumunu izleyin, fonlarınızın kârlı bir şekilde çalışmasını sağlayın ve yaklaşan yarışlarda kendinize ek bir avantaj sağlamak için rakip gruplardan üst düzey personeli keşfedin.

Fabrika – Arabanızı Mükemmelleştirin

2022'nin çarpıcı yeni araç planını elinize alın ve rakiplerinize yakın geçmişte hiç olmadığı kadar yakın yarışın. Önünüzdeki yarış ve araçlarınız için bir plan yapın ve tasarım yolunuzu seçin - eşit bir çerçeve geliştirin, iyileştirme gerektiren bölgeleri merkezleyin veya yürütmenin net kısımlarında başarılı olun.

Yarış – Stratejinizi Oluşturun ve Uygulayın

Yarışların başlangıcından bitiş pankartına kadar her şey senin elinde. Pit metodolojisinden lastik kararlarına ve sürücü açıklamalarına kadar kendi seçimleriniz size bağlıdır. Metodolojinizi planlayın, ancak iklim ve değişken pist koşulları gibi dinamik yarış durumlarına yanıt vermeye hazır olun. Canlı yayın kalitesiyle tutarlı bir şekilde tanıtılan otoriter bir F1 yarışının hiper-pratik canlandırmasına kendinizi kaptırın.

Havale / EFT (%5) :494.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5