Demon’s Souls Ps5

Marka: PS4-PS5 Games

1,160.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum (1,161.00 TL)
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Bluepoint Games'ten PlayStation örneği Demon's Souls Ps5'te bir değişiklik geliyor . En erken aşamadan başlayarak tamamen yenilenen ve şaşırtıcı bir şekilde yükseltilen bu yineleme, pus yüklü, loş bir rüya diyarının tiksintilerini tamamen farklı bir yaştaki oyunculara sunuyor. Daha önce zorluklarıyla karşılaşmış olan kişiler, şok edici görsel kalite ve fantastik uygulama ile yavaş yavaş loşluğa meydan okuyabilir.

Güç aramaya devam ederken, Boletaria'nın on ikinci Kralı Kral Allant, zamanın başlangıcından kötü bir ruhu, Eski Olan'ı uyandırarak eskimiş Ruh Sanatlarını başka yöne çevirdi. Yaşlı Olan'ın çağrısıyla birlikte, arazi boyunca sıkıcı bir pus dağıldı ve insan ruhu isteyen korkunç hayvanları serbest bıraktı. Ruhları ellerinden alınanlar, beyinlerini yitirdiler - geriye kalan normale saldırma özlemiyle benzersiz bir şekilde ayrıldılar.

Şu anda, Boletaria dünyanın geri kalanından koptu ve ülkeyi durumundan kurtarmak için derin sisin içine girmeye çalışan şövalyeler sonsuza dek gitti. Tehlikeli sisin üstesinden gelen yalnız bir dövüşçü olarak, "Slayer of Demons" unvanını elde etmek ve The Old One'ı uykusuna geri göndermek için en zorlu zorluklarla yüzleşmelisiniz.

Demon's Souls Ps5 Özellikleri

Gezinin nerede başladığını bulun

Başından beri tamamen değişen ilk acımasız testi deneyimleyin. Hepsi şok edici görsel kalite ve iyileştirilmiş uygulama ile tanıtıldı, bu Boletaria'nın daha önce hiç görmediğiniz evreni.

İblislerin Avcısı Olun

Boletaria'nın kuzey krallığına doğru cesaret edin - bir zamanlar şövalyelerin olduğu, şu anda ağza alınamayan hayvanlara ve açgözlü kötü ruhlara saldıran müreffeh bir yer. Genel çevreleri tarafından rahatsız edilmiş ve bükülmüş tuhaf karakterlerle tanışın ve Demon's Souls'un rahatsız edici hikayesini gevşetin.

Büyü ve savaşla ilgili insan deneyiminin uzman ifadeleri

Harika ve savaştaki yeteneklerinizi keskinleştirin - ne zaman ilerleyeceğinizi ve ne zaman şansınızı bekleyeceğinizi anlayın, tıpkı kaçırdığınız her vuruşta ve pervasız hatada, toplamaya çalıştığınız ruhları kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalırsınız. Ancak yere en çok basan düşmanları öldürmenin tazminatı muazzamdır ve pas geçmek son anlamına gelmez - bu sadece bir koşul dahadır.

PVP savaşında dünyanın en dikkate değer dövüşçüleriyle yüzleşin

Görevinizin riskini artıran çevrimiçi* saldırılarla. Ya da diğer yandan, kötü varlıklara karşı savaşınızda size yardımcı olacak ortaklar toplayarak hoş bir şekilde oynayın.

*Çevrimiçi çok oyunculu için aktif PS Plus üyeliği gerekir.

Demon's Souls Ps5'i şimdi en ucuz fiyata satın alın.

Seslendirme: İngilizce, Fransızca, Portekizce (Brezilya), İspanyolca (Meksika)

Ekran Dilleri: İngilizce, Fransızca, Portekizce (Brezilya), İspanyolca (Meksika)

Havale / EFT (%5) :1,102.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5