Zombie Army 4: Dead War Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

870.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Hitler'in kalabalığı, Sniper Elite 4'ün yapımcılarından ek şu anda nişancı için geri döndü! İnsanlığı ölümsüz Mahşerden kurtarmak için savaşırken, 1940'ların Avrupa'sında sizi bekleyen iğrenç gizemli düşmanlar, destansı silahlar ve 1-4 oyuncu için sinir bozucu yeni bir savaş!

Çarpıcı Yeni Kampanya

Muhalefet, Zombi Hitler'i yendi ve onu Cehenneme attı - yine de ölü yükseliş gerçekten de öncekinden daha kayda değer bir arzuyla!

Muazzam yeni seviyelerde Zombie Army Trilogy'nin ikame tarihiyle ilerleyin ve Survivor Brigade'i İtalya'dan ve geçmişe götüren şeytani bir düzenlemeyi ortaya çıkarın!

Karkaslarla dolu siperlerde karanlığın güçleriyle savaşın, bir Zombi Hayvanat Bahçesi'ne katlanın ve daha önce kimsenin gitmediği sıkıcı, tuhaf yerlere geziye çıkın... ve hikayeyi anlatmak için yaşadı!

Hibe Kazandıran Silah Oyunu

Rebellion'ın Sniper Elite düzenlemesinde haritaya koyduğu sınıfı karakterize eden balistik özelliklerini deneyimleyin ve bunu mahkûmların ayaklarını sürüyen kalabalıklarına karşı gerçekten kullanmak için yola çıkın!

Güncellenmiş Kill Cams ve Dismemberment

X-Ray Öldürme Kamerası geri dönüyor! X ışınında atışlar, bombalar ve daha fazla kemik ve organ enkazı olarak şok edici ılımlı bir hareketle izleyin. Aşılarınız şımarık bir veya iki uzantıyı çıkarırken merak edin ve ölüler GELMEYE DEVAM ETTİKÇE ürperin!

Derin İlerleme ve Özelleştirme

Rütbe atladıkça size uygun avcıyı üretin! Kendinizi abartılı bir bekçi kutsanmış haberci mi? Ortaklarınız için zarar alın! Kuleyi bu kadar çok mu sevdin? Neden yanına almıyorsun? Bu noktada yeni kıyafetler açarken, hareketler ve hakaretler yaparken şık bir şekilde katliam yapın!

Cellat Yakın Dövüş

Ölüler etrafınızı sardığında, geliştirilmiş çekişme savaşıyla misilleme yapın! Tekneyi grupların arasından geçirin, kafaları ezin ve korkunç alt etme hareketleriyle yaşayan ölüleri gönderin!

Destansı Silahlar

Tezgahlarda silahlarınızı güncellemek ve özel yapım lanet yükselticiler yapmak için ateş etme, şimşek ve göksel düzenleme yoğunluğunu donatın! Şimşek atan bir saldırı tüfeği mi? Parlayan Süngülü bir silah mı? İnsanlığın son direnişinde her şey yolunda gider!

Devasa Kalabalıklar

Korkunç kapmaca ordularını, büyük korumalı elitleri, sinir bozucu gölge kötü ruhları, dengesiz intihar komutanlarını ve büyük bir farklı şaşkınlık grubunu ele alın! Bir ZOMBİ TANKI'nın dolgun namlusuna dikkatle baktığınız zaman, keşke koltuğun arkasında kalsaydım diyeceksin!

Daha Büyük, Daha Kötü Horde Modu

Genişletilmiş Horde Modunda SLAYcation'ınızı genişletin. Ne kadar çok tahammül ederseniz, rehber o kadar büyür. YAŞAYAN ÖLÜLER kalabalığına katılmadan ne ölçüde misilleme yapabilirsin?

Ses:

İngilizce

Altyazılar:
Almanca
Rusça
İngilizce
İtalyanca
Portekizce (Brezilya)
Fransızca
Lehçe
İspanyolca

Dosya boyutu:
19,52 GB

Havale / EFT (%5) :826.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5