Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

350.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

O geri döndü ve Crash Bandicoot yeniden düzenlendi. Üç harika oyun, tamamen farklı bir görünümle PlayStation 4'e geliyor. Çok sevilen devam eden etkileşim, Crash'in mücevherleri toplamak için zorlukları tamamlamasıyla eskisi gibi devam ediyor. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy'deki tüm deneyimler boyunca yolunuzu açarken güzel anılarla dolu bir dünyada bir gezintiye çıkın.

Bu ürün yelpazesinde Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back ve Crash Bandicoot Warped bulunur. Yeniden düzenlenmiş oyunlar, benzer bir eğlence ölçüsünü çarpıcı HD mükemmelliğiyle bir araya getiriyor! Crash Bandicoot'un zıplamasına, dönmesine ve Dr. Neo Cortex'i ezmeye yaklaşmasına yardım edin.

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy'yi bugün PlayStation 4'te satın alın ve tercih ettiğiniz keseli hayvanla büyüleyici bir deneyim için plan yapın.

PlayStation seçkinleri, Crash Bandicoot N.Sane Üçlemesi ile grafik harikasında muazzam bir dönüş yapıyor. 3 benzersiz Crash oyununun sanat eserini ve çok değer verilen süregelen etkileşimini inanılmaz bir dönüşle takdir ederek ergenliğinize bir tökezleme getirin.

Bu oyun, başlat'a bastığınız andan itibaren etkili bir şekilde oyun kalbinizi alacaktır. N.Sane Üçlemesi için hatırlananlar Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back ve Crash Bandicoot Warped. Dr. Neo Cortex'in tiksindirici düzenlemelerini bozmaya çalışın, potansiyel tehlikelerden uzaklaşın ve wumpa organik ürününü toplayın. Hepsi sizi PlayStation 2'nin sevimli uzun bölümlerine geri döndürecek.

Devam eden etkileşim nostaljiktir ve bu bilgisayar oyunu Crash Bandicoot hayranları için idealdir. Grafik eğri sonunda başka ve tuhaf bir deneyim yaratır.

Bir sonraki oyunda bir kutup ayısına binmeniz veya üçüncü oyunda Uka ile başa çıkmanız gerekip gerekmediğine bakılmaksızın, hiç şüphesiz daireler değiştirmeden oyunlar arasında geçiş yapabilirsiniz - asla yorulmayacaksınız! Her yeni canlılık cezbedici ve oyunlar etkili bir şekilde bağımlılık yapıyor.

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy'deki yeni geliştirmelerden biri, Crash Bandicoot veya onun daha küçük kız kardeşi Coco olarak oynayabilmenizdir. Belirli zorlukları tamamlamanız gerekmesine rağmen, ünlü oyunun eğlenceli bir genişlemesidir.

Gençliğinize kesin bir dönüş yapın ve yeni çizimleri ve kaliteli devam eden etkileşimi takdir edin. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy'yi bugün PlayStation 4'te satın alın.

Crash Bandicoot SSS'leri

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy 2 Oyuncusu mu?

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy 2 oyunculu değildir ve çok oyunculu veya bölünmüş ekran seçeneği sunmaz. Yine de izlemesi ve oynaması olağanüstü, muhteşem bir nostaljik tek oyunculu oyun olmasına rağmen!

Crash Bandicoot'un daha iyi yarısı kim?

Crash Bandicoot'un bir sevgilisi vardır ve onu Dr. Cortex'ten kurtarmak zorundadır. Tawna Bandicoot, yardımınıza ihtiyacı olan şok edici sarışın keseli!

Crash Bandicoot'taki doğal ürün nedir?

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy'deki doğal ürün, elma veya mango ile çok karıştırılıyor, ancak wumpa yapraklı yiyeceklerin onlara bayıldığı kesin! Girişimleriniz boyunca toplayabildiğiniz kadar çok sayıda topladığınızdan emin olun.

Seslendirme:
Almanca
Japonca
İngilizce
İtalyanca
Fransızca
İspanyolca

Altyazılar:
Almanca
Japonca
İngilizce
İtalyanca
Fransızca
İspanyolca

Dosya boyutu:

23,32 GB

Havale / EFT (%5) :332.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5