Wolfenstein: Youngblood PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

540.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Wolfenstein: Youngblood, kadınsı gücü en iyi şekilde kucaklayan ilk modern kooperatif Wolfenstein macerasıdır.

 

Hikaye, Wolfenstein II olaylarından on dokuz yıl sonra başlıyor, BJ Blazckowicz, Nazi işgali altındaki Paris'e düzenlenen bir operasyondan sonra ortadan kayboldu. BJ'nin ikiz kızları Jess ve Soph Blazkowicz, güçlü ve amansız babalarından aldıkları muazzam miktardaki eğitimin ardından şimdi fantastik bir maceranın içindeler.

 

Nazilerin bu kötü dünyasında kadınların gücünü keşfedin ve çok eğlenin. Kadınların her zaman hafife alındığını ve dünyanın bazı yerlerinde hala hafife alındığını herkes bilir. Sözde gelişmiş ülkelerde bile, "zayıf" cinsiyet ayrımcılığa uğruyor ve kadın olmak yerleşik dezavantajlarla birlikte geliyor.

 

Wolfenstein: Youngblood PS4 & PS5 Game, kadınların zayıf olduğu efsanesini zarif bir şekilde ortadan kaldırmak ve kadınların yalnızca eşitliğini değil, aynı zamanda üstünlüğünü ve karmaşıklığını da kanıtlamak isteyen oyuncunun profiline uyacak şekilde en arzu edilen özelleştirme özelliklerini birleştirmek için geliyor.

 

On yıllardır ayakta kalan ve hala kanıtlanması gereken fikri temsil etmek için tek başınıza oynayın veya iki kişilik bir takım oluşturun. Tarzınızı daha iyi temsil etmek için kariyerinizi oluşturun, büyütün ve karakterinizi kişiselleştirin. Yeni yeteneklerin, silahların, cihazların veya kozmetiklerin kilidini açmak için seviye atlayın, keşfedin ve görevleri tamamlayın.

 

Wolfenstein: Youngblood, bugüne kadarki en açık uçlu Wolfenstein deneyimini sunuyor. Paris'in yollarını keşfederken savaşın heyecanını hissedin ve Fransız kalbini ve harika "soyma" tadını hissedin. Operasyonlar kötülüğün başladığı yere dayanıyor, bu yüzden eğitiminizin boşuna olmadığını ve dünyayı üzerine atılan tehlikeden kurtarabileceğinizi kanıtlamalısınız. Bir saldırı planı yapın ve Nazi rejimini ortadan kaldırma görevindeki her hareketinizi düşünün.

Havale / EFT (%5) :513.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5