Cris Tales Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

600.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Cris Tales'in faaliyetlerimizin zaman içinde nasıl yankılandığına dair ilgi çekici ve olağanüstü araştırmasında, esneme hikayeleri, yaratıcı savaş ve örnek RPG etkileşiminin özel bir karışımını bulun. Korkunç bir gelecekle karşı karşıya olan bir rüya diyarında son zamanlarda heyecan uyandıran Zaman Büyücüsü Crisbell ve onun fantastik meslektaşlarına katılın. Muhteşem Zaman İmparatoriçesi ve güçleri, Crystallis'i ve bölgedeki diğer dört Krallığı yok eden bir felakete ulaşmak için adımlar atıyor.

Zaman İmparatoriçesi'ni durdurmak ve ülkenin nihai kaderini değiştirmek için, diyarlar arasında sinir bozucu bir geziye çıkacak, savaşta yardımcı olacak harika ortaklarla buluşacak ve onları seçeceksiniz. Güçlü düşmanları yenmek için kapasitelerini ve Crisbell'in olağanüstü Zaman Büyüsünü uzmanlaştırın: daha savunmasız, daha genç benlikleriyle yüzleşmeleri için onları geçmişe gönderin; şimdiki zamanda uygulanan zehirli bir maddenin tüm zararlarına teslim oldukları geleceğe; veya bu olağanüstü savaş çerçevesinde kendi tekniklerinizi yapın. Bu dünyadaki kararlarınızın, tanıştığınız herkes için geniş sonuçları olacaktır. Geçmişle arkadaş olun, şimdiki zamanda hareket edin ve kararlarınızın kademeli olarak geleceği nasıl değiştirdiğini izleyin - oynadığınız sırada hepsi tek bir ekranda!

Cris Tales Ps4 Özellikleri

• Klasik JRPG'lere Bir Aşk Mektubu – Chrono Trigger, Final Fantasy VI, Valkyrie Profile gibi eskimeyen JRPG'lerden ve Bravely Default ve Persona 5 gibi güncel sanat eserlerinden esinlenerek, ilginç bir meslektaş kadrosuyla tanışın ve seçin, yığın düşmana meydan okuyun ve temizleyin geniş kapsamlı bir dünyada yolunuz.

• Geçmişi, Bugünü ve Geleceği Aynı Anda Deneyimleyin – Daha önceki bir zamana bakın ve ondan yararlanın, şimdiki zamana odaklanın ve verdiğiniz kararlara dayanarak dünyayı güçlü bir şekilde yeniden şekillendirecek şekilde gelecek şeylerin yönünü ayarlayın.

• Stratejik Sıra Tabanlı Dövüşte Ustalaşın – Düşmanlarınızı geçmişe veya geleceğe döndürün, yükseltilmiş grup kapasiteleri için saldırıları senkronize edin ve savaşta toplanmanızın kesme noktalarını aşmak için saldırı ve koruma koşullarında uzmanlaşın.

• Büyüleyici Bir Hikayeyi ve Karakterleri Ortaya Çıkarın – İmparatoriçe'nin dünyayı yok etme planı karmaşık ve katmanlı. Karmaşık ağını ortaya çıkarmak ve düzeltmek ve bu büyüleyici hikayenin Gerçek Sonuna doğru ilerlemek için beyinlerinizi kullanın ve dünyanın her yerindeki harika ortakları kaydedin.

• Güzel Bir Dünyayı Keşfedin – Bir taşıyıcıya veya tekneye binin ve bu mükemmel elle çizilmiş 2B fantezi dünyasını geçin. Crystallis'in ışıltılı diyarından St. Lucidity'nin gettolarına kadar her istisnai alanı bulun ve geleceğini şekillendirin.

 

Ses : İngilizce

Altyazılar :Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Rusça, İspanyolca

Havale / EFT (%5) :570.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5