The Sinking City PS4

Marka: PS4-PS5 Games

600.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Batan Şehir, içinizdeki dedektifi serbest bırakıyor ve inanılmaz bir maceraya hazırlanıyor. Korkunun ustası HP Lovecraft evreninden ilham alan yeni bir dünya, sizi Oakmont şehri ve orada yaşayan insanlara neler olduğunu araştırmaya davet ediyor. Sıra dışı bir şey zihinlerini ve bedenlerini ele geçirdi ve ne olabileceği hakkında hiçbir fikriniz yok.

 

Soruşturmalar elbette şehri yöneten doğaüstü güçler tarafından engelleniyor ve bu yüzden gizem için bir cevap düşünmesi ve aynı zamanda etrafını saran kötülükle savaşması gereken sensin. Bu, içinizdeki suçlu zihni serbest bırakmak isteyen ama iyi bir şekilde, kötülükle savaşan tarafta bir macera ve araştırma oyunudur.

 

Hikaye baştan çıkarıcı ve bağımlılık yapıyor ve sizi meşgul ve hareketsiz tutuyor çünkü yolun her adımında cevaplar bulmak için zihninizi zorluyor. Düşünen ve sorgulayan biriyseniz, bu görev tam size göre. Genellikle, düşünürler her şeyi ayrıntılı olarak düşünürler ve açıklamalar, cevaplar, gerçekleri anlamak veya en azından sadece gerekçeler bulmaya çalışırken zihinlerinde derin derin düşünürler.

 

Buradaki tuzak, gerekçelendirmelerin o anda güzel bir ödül duygusu sunabilmesine karşın uzun vadede güvenilmez olmasıdır. Dahası, bulduğumuz gerekçeler esas olarak bizi mevcut acıdan kurtarmaya çalışıyor, ancak gelecekteki olayların gelişimini hesaba katmıyor. Bu yüzden sakının!

 

Batan Şehir ayrıca bir dizi etkileyici özellikle birlikte gelir:

 

- HP Lovecraft evreninden ilham alan hayal edilemez bir atmosfer ve hikaye.

- O kadar geniş ve gizemli bir dünya ki, yelken tutkunuysanız yaya olarak ya da tekneyle ya da görünmeyen su altı evreninin tadını çıkarırsanız dalgıç kıyafeti ile keşfedilebilir.

- En ilginç şey, açık soruşturma sistemi sayesinde yüksek tekrar değerinin olmasıdır: Her özel soruşturma, eylemlerinize bağlı olarak birçok olası sonla birkaç farklı şekilde çözülebilir.

- Dünyanızı yaşayan bir kabusa dönüştüren yaratıklara saldırıp onları öldürebileceğiniz 1920'lerden kalma silahlar.

Havale / EFT (%5) :570.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5