F1 Manager 2022 PS4

Marka: PS4-PS5 Games

600.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Resmi olarak yetkilendirilmiş F1 Manager 2022'de Formula 1'i dönüştürün. Seçtiğiniz inşaatçının amiri olun ve 2022 sürücü ve personel listesinden seçim yapın. Tam F1 yetkilendirmesini vurgulayan ve hayat gösterisiyle tutarlı olan F1 Manager 2022'yi sadece oynamakla kalmayacak, onu yaşayacaksınız.

F1 Yöneticisi 2022 PS4 Özellikleri

Meslek – En İyi Olun

Formula 1 için güçlü ve yeni bir zamanda başka bir bölüm oluşturun. F1 grubunuzu seçin ve gezinize kafesin arkasından başlayarak veya F1 Manager'da, karar senin Göreviniz, sezonluk hedeflerinize ve uzun vadeli hedeflere ulaşarak kurulun gözünü kamaştırmak ve grubunuzun refahını belirsiz bir geleceğe bağlamaktır.

Karargah – Ekibinizi Kurun

Kurucu grubunuz, zorlu görevlerin atan kalbidir. Yarışlar arasında, grubunuzla ilgili her şeyi HQ'dan kontrol edin. Yıldız sürücülerinizin ve personelinizin sunumunu izleyin, fonlarınızın kârlı bir şekilde çalışmasını sağlayın ve yaklaşan yarışlarda kendinize ek bir avantaj sağlamak için rakip gruplardan üst düzey personeli keşfedin.

Fabrika – Arabanızı Mükemmelleştirin

2022'nin çarpıcı yeni araç planını elinize alın ve rakiplerinize yakın geçmişte hiç olmadığı kadar yakın yarışın. Önümüzdeki yarışı planlamak için araçlarınıza yeni parçalar verin. Yaklaşan devrelerde kazanç elde etmek için tasarım yolunuzu seçin - eşit bir çerçeveyi teşvik edecek, iyileştirme gerektiren bölgelere odaklanacak veya yürütmenin net kısımlarında başarılı olacak mısınız?

Yarış – Stratejinizi Oluşturun ve Uygulayın

Işıkların söndürülmesinden damalı pankarta kadar, kontrol sizde. Pit metodolojisinden lastik kararlarına ve sürücü açıklamalarına kadar tüm Kendi seçimleri. Metodolojinizi planlayın, ancak iklim ve değişken pist koşulları gibi dinamik yarış durumlarına yanıt vermeye hazır olun. Canlı yayın kalitesiyle tutarlı bir şekilde tanıtılan otoriter bir F1 yarışının hiper-pratik canlandırmasına kendinizi kaptırın.

Havale / EFT (%5) :570.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5