The Surge 2 PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

570.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Jericho Şehri'ne giderken uçağınız düşürüldüğünde ve şehrin varoşlarında acımasız yakın dövüş başladığında savaş ve gizem çözülür. Gizemli fırtına uçağınızı yok ettikten haftalar sonra ıssız bir tesiste uyanıyorsunuz - karanlık, genişleyen bir nano fırtına altında şehrin kalıntılarını keşfetmeye başladığınızda acımasız savaş başlıyor.

 

Sıkıyönetim uygulayan askerleri ve şu anda Jericho Şehri'ni yöneten vahşi robotları yenmek zorunda kalacağınız için karakterinizi olabildiğince güçlü oluşturun. Acımasız bir savaşta değerli ekipmanları çalmanız, rakiplerinizin uzuvlarını koparmanız ve kesmeniz ve genişletilmiş bir silah ve yetenek cephaneliği ile karakterinizi zorlamanız gerektiğinden, hayatta kalma teklifi acımasız ve affetmez.

 

Acımasız yakın dövüşe dalın ve etrafta pusuya yatan ve sizi yok etmeye çalışan acımasız düşmanlara karşı güçlenmek için en sert zırhları ve implantları bulun. The Surge 2'nin şaşırtıcı dünyası şimdi genişledi, daha canlı ve karmaşık ve sizi zorlu devasa bölüm sonu canavarlarının apokaliptik hissiyle dolduracak daha hırslı ve çeşitli sırlarla çevreliyor.

 

Bu büyüleyici düşmanlık ve saldırı evreninde ilerlemeniz, kazanın olduğu geceden itibaren bulanık vizyonlarınızda ortaya çıkan gizemi çözmek için fütüristik yetenekler, dronlar ve eklemeler kullanarak karakterinizi geliştirme kapasitenize bağlı olacaktır. Karantinaya alınan şehir, sizi etrafınızdaki bu kötü niyetli nanoteknolojinin bulaştığı ve öldürülmesi gereken her şeyle sürekli olarak savaşmaya mahkum ediyor.

 

Oyunun deneyimi, silahların ve dayanıklılık yönetiminin stratejik kullanımı ve ayrıca rakiplerin ve saldırılarının akıllıca okunmasıdır. Hızlı ve saldırgan düşmanları yenebilir ya da yavaş ve savunmacı rakipleri takip edip öldürebilirsiniz. Ayrıca, bir veya iki elde karıştırılan silahlar arasında akıllıca seçim yapmalı ve ne zaman saldırı yapacağınızı ve ne zaman geri çekilip toparlanacağınızı akıllıca hesaplamalısınız.

 

Her tür ekipmanın akıllı kullanımının, vermek istediğiniz belirli hasar türüne göre uyarlanması gerekir. Her silah türü, dayanıklılık tüketimi veya hız açısından farklılık gösteren ve özellikle belirli durumlar veya düşmanlar için uygun olan farklı benzersiz öğelere sahiptir.

 

Dalgalanma 2 yetenekli, akıllı ve esnek hissettiriyor ve inanılmaz bir hikayenin sonuna ulaşmak için her dövüşü ve her yan görevi düşünmeye ve almaya değer.

Havale / EFT (%5) :541.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5