ONRUSH PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

570.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

ONRUSH Standard Digital Edition, tam etki ve yıkıma sahip inanılmaz derecede güçlü ve tehlikeli bir yarış oyunudur. Pistlerin çılgınlığında eğlence ve heyecan birleşiyor, çeşitli manzaralar ve tam temaslı çarpışmalar size asla unutamayacağınız canlı bir deneyim sunuyor.

 

Yükselen bir yıldızın kariyerinde tekerlek sevgisi ve temas için cesaretle ilerlerken hızlanın ve alt etmelerde ustalaşın. Tüm atari yarış oyunlarındaki en şaşırtıcı özellikleri kullanarak ruhunuzu adrenalinle doldurun ve rakiplerinizi yok edin. Takım çalışmasını veya tek başınıza oynamayı seçebilirsiniz, her iki şekilde de oyunun koşuşturmacasında sürüş becerilerinizi ve stratejik hareketlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Pişmanlıklar ve her şeyi farklı yapabilirmişsiniz hissi bazen bunaltıcıdır, ancak doğru olan karardır. İç huzurunuza ve endişe imaları ve diğer olumsuz duygular olmadan mutluluk ve rahatlık hissetme yeteneğinize değer veriyorsanız, hak ettiğinizi hissediyor ve kendinize mutlu olma izni veriyorsanız, o zaman doğru yoldasınız. Kendinize inanın ve tıpkı bir araba yarışında olduğu gibi, kendi iç benliğinize ve aynı zamanda başkalarına meydan okuyacak gücü bulun, yalnızca diğer insanlardan çok kendinizin diğer versiyonlarıyla rekabet etmelisiniz. Bir yarışmada her zaman birinci olmayı istemek güzeldir ancak mükemmeliyetçiliğin getirdiği baskı ve stres bazen insanı parçalıyor, bu nedenle olabileceğiniz en iyi versiyon olmayı hedeflediğiniz yarışma şanslı bir seçim.

 

Ayrıca, bir yarışı kaybederseniz, soru şu hale gelir: "Kaybetmek veya kaybetmekle nasıl başa çıkıyorsunuz?" Elbette bazen insan kaybeder ama ne yaparsın, ne söylersin kendi kendine ve kimi suçlarsın? Çoğu insan, konu kaybetmek olduğunda "Hiçbir şeyi doğru yapamam" gibi içsel atıflar yapma eğilimindedir ve konu başarı ve kazanmak olduğunda, "kolay bir yarıştı" gibi dışsal atıflar yaparlar. Bu tür bir ilişkilendirme işlevsizdir ve performansla ilgili kaygıya neden olabilir.

 

Bu harika oyuna bakmak için zaman ayırın ve çok bilinçli bir şekilde oynayın ve tekerleklerin ve çeliğin ötesindeki derin metaforlar ve anlamlar hakkında daha fazla düşünerek oyundan en iyi şekilde yararlanın, ancak yine de direksiyon simidinde eğlenin ve şampiyonluğu kazanın.

Havale / EFT (%5) :541.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5