Watch Dogs: Legion Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

580.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Watch Dogs: Legion Ps4 : Londra'yı geri almanın zamanı geldi ve bu kayda değer şehirde bulduğunuz herkes engelinize katılabilir. Dejenere köpek balıkları egemen oldu ve şehri insanlara geri vermekten korunmak size bağlı. Muhtemel gönüllülerden oluşan bir topluluk ve şehrin yeniliği hazır haldeyken, Londra'yı özgürleştirme yaklaşımınızı hacklemek, istila etmek ve savaşmak zorunda kalacaksınız. Direniş'e hoş geldiniz.

Watch Dogs: Legion Ps4 Özellikleri

HERKES OLARAK OYNA

Engeliniz için tüm Londra halkından herhangi birini seçin: Bir MI6 operatöründen yoğun bir çıplak eklemli savaşçıya, muhteşem bir programcıdan bir kaçış sürücüsüne, bir futbol suçlusundan kurnaz bir yaşlı kadına, herkesin türünün tek örneği bir geçmişi vardır. istisnai durumlarda kullanılması gereken karakter ve yetenek yelpazesi. Gördüğünüz herkes grubunuza katılabilir.

Oyunu ihtiyacınız olan şekilde oynayın. Göz atmak için muazzam bir karakter yelpazesine sahip bir grup oluşturun, hepsi kendi ilginç kapasitelerini getiriyor. Bir polis olarak düşmanları alt edin ve yakalayın, donanımlı roketler ve örtme aygıtıyla tamamen istiflenmiş bir süper casus araçta düşmanları takip edin ve arıcınızla otomatik bal arıları sipariş edin. Lejyonunuzu yükseltilmiş cihazlar, özel kıyafetler ve dikkate değer kapaklarla değiştirin.

SÜRÜKLEYİCİ BİR HİKAYE

Şaşırtıcı bir saldırgan Londra'daki korku saldırılarını ortadan kaldırmaya başladıktan sonra, saldırılardan sorumlu tutulan ve yıkımın eşiğine gelen gizemli bir yeraltı engeli olan DedSec'in yardımınıza ihtiyacı var.

Ana hedefiniz, Londra'yı zulmetmek isteyen kişilere misilleme yapmak için DedSec'i yeniden inşa etmektir. Birkaç düşman diğerlerinden daha net, örneğin, yozlaşmış özel askeri örgüt Albion'un tepesindeki Büyük Birader Nigel Cass'in herhangi bir görünümü. Virtüöz bir sosyopat olan Nigel, Londra'yı korumak için kendi büyüleyici yöntemine sahiptir ve bu yöntem, muhtemelen yok olan Londralıları da içine alabilir. Ayrıca, şehirdeki tüm varlıkları birleştiren bir suç kabilesinin başı olan Mary Kelley var. Yasadışı sömürü gibi değerli organizasyonlarına devam edebilmesi için çok uzakta olmanıza ihtiyacı var.

Londra için verdiğiniz savaşta parlak karakterlerle, yani iki rezil ve ortakla karşılaşmaya devam edeceksiniz.

HACKING SİZİN SİLAHINIZ

Londra'nın teknoloji çerçevesini silahlandırın ve DedSec'in inovasyon yetkisini serbest bırakın: Donanımlı savaş uçaklarını ele geçirin, korku saldırılarının arkasında kimin olduğunu bulmak için genişletilmiş gerçeklikten yararlanarak geçmiş işlevleri yeniden oluşturun ve en ilerici güvenlik çerçevelerini hackleyerek yolunuzu açın. Stealth Cloak, Spiderbot, Micro-Füze Fırlatıcı ve inanılmaz Electro Fist gibi teknoloji düzeneklerini bozulmamış bir çekişme çerçevesinde yeniden tasarlayın ve iletin.

Ücretsiz AÇIK BİR DÜNYA LONDRA

Muazzam bir metropol açık dünyasını araştırın ve Trafalgar Meydanı, Big Ben, Tower Bridge, Camden, Piccadilly Circus veya London Eye dahil Londra'nın çok sayıda ünlü kilometre taşını kurtarmak için savaşın ve bareknuckle boks, dart, serbest biçimli futbol gibi yan egzersizlere katılın , yasa dışı sevkiyat anlaşmaları veya yol işçiliği.

ARKADAŞLARLA İŞBİRLİĞİ YAPIN

Londra'yı kayıtsız şartsız birlikte keşfederken veya olağanüstü topluluk görevlerini ve yeni oyun modlarını üstlenirken çok oyunculu modda en fazla üç arkadaşınızla birleşin. Yeni içerik, ücretler ve temalı işlevler ekleyen ücretsiz sıradan güncellemeleri takdir edin.

Watch Dogs: Legion Ps4'ü şimdi şimdiye kadarki en ucuz fiyata satın alın!

Ekran Dilleri:

İngilizce, Fransızca, Portekizce (Brezilya), İspanyolca.

Havale / EFT (%5) :551.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5