Wasteland 3 PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

660.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Distopik sınıflandırmaya öncülük eden RPG düzenlemesi, Wasteland 3 Ps4 ile geri dönüyor . 2014 Yılın Oyunu şampiyonu Wasteland 2'nin büyük beğeni toplayan gelişinin ardından Wasteland 3, oyuncuları Güneybatı Amerika'nın radyoaktif sıcaklığından Colorado'nun bitmez tükenmez atom kışına götürüyor.

Kendinizi Colorado Patriği ilan ettiğinizde, hayran olduğunuz Arizona'yı hayatta tutmak için kaybedilen bir çatışmaya giren bir Çöl Korucususunuz, bir dışlanmışa bağışlayabileceği bir sorumluluğu yerine getireceğinize söz veren bir rehbersiniz - onu kurtarın üç vahşi gencinin özlemlerinden gelen mülk.

Böylece, kavurucu çöllerden katılaşmış dağlara seyahat ediyorsunuz ve herhangi bir hazırlık yapmadan başlıyorsunuz, başka bir üs inşa ediyorsunuz, karda övgüye değer bir araç buluyorsunuz, yeni gelenleri hazırlıyorsunuz ve düşmanca vahşi doğada savaşıyorsunuz - aynı zamanda kime güveneceğinize karar vermeye çalışıyorsunuz. bu topraklar tağşişler, çıkarlar, savaşan gruplar, çılgın mezhepçiler, kötü mülkler ve şiddetli akraba çekişmeleri tarafından yok edildi. Patrik'e güvenebileceğinden bile emin değilsin, ama o Arizona'nın dayanıklılığını kavradığına göre, bunu yapmamanın bedelini kaldırabilecek misin?

Colorado'yu kurtarmak kolay olmayacak, ancak Arizona sana güveniyor, o yüzden... her şeyi mahvetmemeye çalış.

Wasteland 3 Ps4 ÖZELLİKLERİ

Karmaşık bir hikayeye, karakterlerin ve dünyanın tepkiselliğine ve hayati savaşa vurgu yapan, toplamaya dayalı bir rol yapma oyunu.

Başka bir güçlü söylem çerçevesi ve tam bir dış ses kullanarak, derin ve bağlantılı bir hikayeyi vurgular, dizinin sırılsıklam adanmışları ve aynı şekilde yeni gelenler.

Dayanıklılığın zahmetli olduğu ve neşeli bir sonucun asla garanti edilemediği, katılaşmış Colorado'nun vahşi topraklarında geçiyor. Zahmetli iyi kararlar, oyuncuyu zorlayacak ve oyun dünyasını değiştirecek olan kaybetmeleri için onları güçlendirecektir.

Oyuncu araçları, ekolojik tehditler ve yamalı, daha akıcı bir aktivite çerçevesi, Wasteland 2'nin derin stratejik sıra tabanlı savaşında ve olağanüstü deneyim planında gelişen yeni özelliklerin bir kısmı.

Ayrıntılı bir karakter oluşturma çerçevesi ve farklı avantaj ve kapasiteler, oyun tarzınıza göre donatılmış altı adede kadar Korucudan oluşan ekibinizin kapsamlı bir şekilde özelleştirilmesini göz önünde bulundurur.

Hikaye odaklı merkezde tek oyunculu veya bir arkadaşınızla oynayın. Kararlar stratejik olarak açılıyor (veya kapatılıyor), araştırılacak bölgeler, hikaye eğrileri ve bu buzdağının sadece görünen kısmı.

Şimdi Wasteland 3 Ps4 satın alın .

Ses:

  • İngilizce

Altyazılar:

  • Almanca
  • Rusça
  • İngilizce
  • Fransızca
  • Lehçe
  • İspanyol

Dosya boyutu:

13,74 GB

Havale / EFT (%5) :627.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5