Valkyrie Elysium PS4 – PS5

Marka: PS4-PS5 Games

1,100.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

VALKYRIE serisinin en yeni oyunu sonunda burada! Bu aktivite RPG'si, serinin benzersiz Einherjar ve kombo çerçevelerini birleştirerek oyuncuların hızlı, üç katmanlı savaşı takdir etmelerini sağlar. Oyunun olağanüstü işçilik stili, Ragnarok belirirken düşen bir dünyayı harika bir şekilde tasvir ediyor ve serinin emektarlarından Motoi Sakuraba, oyunu olağanüstü bir film müziği ile geliştirmek için geri dönüyor.

Valkyrie Elysium PS4&PS5 Özellikleri

◆Hikaye
Geçmişte oldukça uzun bir süre önce,
Ragnarok - Son günler - alanlarda oyalandı.
Tüm Baba Odin, dayanışmasının geri kalanıyla birlikte, bir iyileşme elçisi olan Valkyrie'yi yaptı; onun tek görevi, kaderi belirlenmiş bir dünyanın kurtuluşu.

◆ Yüksek Hızlı Aktivite RPG'si
Yeni Soul Chain çerçevesiyle savaş bölgesinden kolayca havalan ve yüksek hızlı aktiviteler gerçekleştir. Yok edici komboları serbest bırakmak için Valkyrie'nin sahip olduğu geniş bir kapasite ve yetenek sergisini kullanın.

◆ Einherjar
Savaşta size yardımcı olması için Valkyrie tarafından seçilen sağlam kahraman ruhları olan Einherjar'ı getirin!

Einherjar'ı çağırmak, Valkyrie'yi temel ödüllerle kaplayarak oyunculara savaşta stratejik bir avantaj sağlar.

◆ Kombo ve Heavenly Expressions Çerçevesi
"İnsan İfadeleri Ölçümü", oyuncular sürekli bir J19 saldırı dizisi oynadıkça ve kombolara ayak uydururken dolar.
Tüketici İnsan İfadeleri Measure, Valkyrie'ye Heavenly Expressions olarak bilinen güçlü, benzersiz prosedürleri gerçekleştirme yetkisi verir.

◆ Yeniden Tasarım ve Öne Çıkan Özelleştirme
Oyun tarzınızı değiştirmek için silahlarınızı, yeteneklerinizi ve Einherjar/İlahi İfade kombinasyonlarınızı elden geçirin.

Halihazırda bu oyunun PS4 uyarlamasına sahipseniz, PS5 bilgisayarlı versiyonuna hiçbir ek ücret ödemeden sahip olabilirsiniz ve bu öğeyi satın almanıza gerek yoktur. Bir PS4 plaka kopyasının sahipleri, PS5 bilgisayarlı formunu her indirmeleri veya oynatmaları gerektiğinde onu PS5'e yerleştirmelidir. PS5 Advanced Release daire ücretsiz kontrol merkezini satın alan PS4 oyun plakası sahipleri, hiçbir ek ücret ödemeden PS5 varyantını alamazlar.

Seslendirme:
İngilizce, Japonca
Altyazı:
İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Japonca, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca, İspanyolca (Meksika)

Havale / EFT (%5) :1,045.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5