The Witcher 3: Wild Hunt Game Of The Year (Complete) Edition Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

870.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

2015'in en çok ödül alan oyunu The Witcher 3: Wild Hunt'ın en gösterişli ve eksiksiz sürümünü oynayın. Artık tüm genişletmeler ve ek içerikle kullanılabilir.

The Witcher 3: Wild Hunt yayınlandıktan sonra 250'den fazla Yılın Oyunu ödülü alarak bir klasik haline geldi. Artık bu devasa, 100 saati aşan açık dünya macerasının ve ekstra 50 saatlik oynanışa değer hikaye odaklı genişletmelerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu sürüm, tüm ek içeriği içerir - yeni silahlar, zırhlar, yardımcı kıyafetler, yeni oyun modu ve yan görevler.

Kiralık Yüksek Eğitimli Canavar Avcısı olarak oynayın

Erken çocukluktan itibaren eğitilen ve insanüstü becerilere, güce ve reflekslere sahip olacak şekilde mutasyona uğrayan witcher'lar, yaşadıkları canavarlarla dolu dünyaya karşı sosyal olarak dışlanmış bir dengeleyicidir.

● Çeşitli yükseltilebilir silahlar, mutasyona uğratan iksirler ve savaş büyüsüyle donanmış profesyonel bir canavar avcısı olarak düşmanları acımasızca yok edin.
● Dağ geçitlerinde sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi gezdiği vahşi hayvanlardan, yoğun nüfuslu şehirlerin gölgeli arka sokaklarında gizlenen kurnaz doğaüstü yırtıcılara kadar çok çeşitli egzotik canavarları avlayın.
● Ödüllerinizi silahlarınızı yükseltmek ve özel zırhlar satın almak için harcayın veya at yarışlarında, kart oyunlarında, yumruk dövüşlerinde ve hayatın getirdiği diğer zevklerde harcayın.

Ahlaki Açıdan Muğlak Bir Fantezi Açık Dünyasında Kehanetin Çocuğu'nun İzini Sürün

Sonsuz macera için inşa edilen The Witcher'ın devasa açık dünyası boyut, derinlik ve karmaşıklık açısından yeni standartlar belirliyor.

● Fantastik bir açık dünyada gezinin: unutulmuş harabeleri, mağaraları ve gemi enkazlarını keşfedin, şehirlerdeki tüccarlar ve cüce demircilerle ticaret yapın ve açık ovalarda, dağların arasında ve denizde avlanın.
● Bir savaş zamanında, gelişi kadim elf efsanelerinde önceden bildirilen büyük güce sahip canlı bir silah olan kehanetin çocuğunun izini sürün.
● İyinin ve kötünün ötesine geçen seçimler yapın ve bunların geniş kapsamlı sonuçlarıyla yüzleşin.

The Witcher 3: Yılın Vahşi Av Oyunu EDITION'u Satın Alın

The Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year sürümü, temel oyunu ve bugüne kadar yayınlanan tüm ek içeriği bir araya getiriyor.

● Keşfedilebilir dünyayı üçte bir oranında genişleten yeni özellikler ve yeni alanların yanı sıra 50 saatlik devasa bir ek hikaye anlatımı sunan Hearts of Stone ve Blood & Wine genişletmelerini içerir!
● Silahlar, zırhlar, yan görevler, oyun modları ve yeni GWENT kartları dahil olmak üzere şimdiye kadar yayınlanan tüm ek içeriğe erişim sağlar!
● Witcher Topluluğu üyelerinden alınan geri bildirimlere göre tamamen yeniden tasarlanan yeni bir kullanıcı arayüzünün yanı sıra tüm teknik ve görsel güncellemeleri içerir.

Seslendirme:
İngilizce
Rusça

Altyazılar:
Lehçe
İngilizce
Türkçe
Arapça

Dosya boyutu:
42,26 GB

Havale / EFT (%5) :826.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5