The Lord of the Rings: Gollum Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

1,015.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Yüzüklerin Efendisi: Gollum, orijinal olarak bir kitap serisi olarak yayınlanan JRR Tolkien'in eserinin resmi bir uyarlamasıdır.

Bu noktada kaybedecek başka bir şeyi yok… Kıymetini geri almak için ne kadar ileri gitmeye istekli?

Destansı boyutlarda etkileşimli bir deneyim olan The Lord of the Rings: Gollum, The Fellowship of the RingTM'de ayrıntıları verilen olaylarla eş zamanlı olarak gerçekleşen bir aksiyon-macera video oyunudur. Orta Dünya'daki en güçlü figürlerin üstesinden nasıl geldiğini keşfetmek için tehlikeli macerasına atılan gizemli Gollum'un rolünü üstleniyorsunuz.

Yüzüklerin Efendisi: Gollum Ps4 Özellikleri

GİZLİ TARİHİ...
İnsanların çoğunluğunun tartışmaya asla cesaret edemeyeceği tehlikelere katlandı ve bunu, kendisinden alınanları yeniden ele geçirmek gibi eşsiz bir hırsı olduğu için yaptı. JRR Tolkien'in yarattığı anlatıda önemli bir rol oynamasına rağmen, onun çetin yolculuğuna dair hiçbir detay açıklanmadı. Tüm yolculuk boyunca romanlara oldukça sadık kalan bu macerada Gollum'un şimdiye kadar bilinmeyen anlatımını takip edin. İnanılmaz yolculuğunda Gollum, hem Sauron'un Ağzı'ndan hem de iblis-örümcek Shelob'tan kaçtığı Mordor'dan ayrılışından Legolas'ın babası Elvenking Thranduil'in zindanlarına hapsedilmesine kadar büyük bir heyecan ve tehlike yaşadı. .

EYLEM VE GİZLİLİK
Yüzüğün yüzlerce yıldır biriken etkisinin bir sonucu olarak Gollum artık inanılmaz derecede çevik ve ayakları üzerinde hızlı. Kötü şöhretli yerleri ve tehlikeli yükseklikleri araştırmak ve bunlara nüfuz etmek için türünün tek örneği becerilerini kullanın. Barad-dûr'un hain kulesine tırmanırken orkları alt etmenin bir yolunu bulun ve garip Kuyutorman'da ilerlerken elfleri zekanızla alt edin.

Gollum bir dövüşçü olmasa bile, fırsat doğduğunda pervasız bir düşmanı boğmaktan fazlasıyla yeteneklidir… hem daha orijinal hem de daha az tehlikeli bir kaçış planı bulma sürecidir.

BİR KARAKTER, İKİ KİŞİLİK
Gollum, şüphesiz Yüzüklerin Efendisi kanonunda karşımıza çıkan en ilginç karakterlerden biridir. 500 yıl boyunca, en dirençli insanları bile yok edebilecek şeylere tanık oldu. Ama Gollum paramparça olmaz; eğilir, uyum sağlar…

Bölünmüş kişilik bozukluğundan muzdarip olduğu için, Smeagol gibi hem arkadaş canlısı hem de temkinli, Gollum gibi kötü ve kötü davranma yeteneğine sahiptir. Zayıf arkadaşlıklarınızın ve ilişkilerinizin gidişatını belirleyecek zorlu ahlaki kararlarda onun kişiliklerinden hangisinin galip geleceğine karar vermek size kalmış.

Seslendirme:
İngilizce, Almanca
Altyazı:
Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca, Türkçe

Havale / EFT (%5) :964.25 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5