The Last of Us Part II PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

1,230.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

The Last of Us Part II, devam eden etkileşimin her yönüyle iletilen fiziksel, tutkulu ve zihinsel durumu merkez alır. Underhanded Dog motorunu tamamen güncelledi, yeni savaş mekaniği geliştirdi, yeni basit gizlilik çerçeveleri yaptı. Ellie'nin çılgınlığını, dehasını ve canlılığını tamamen yansıtmak için hareket çerçevesini yeniden yapıyoruz.

Daha kapsamlı, giderek akıllara durgunluk veren ve giderek daha zorlu koşullarda karşılaşacağınız insan düşmanlar, olağanüstü, giderek daha benzersiz gizlilik ve kafa kafaya savaş deneyimleri yaratmak için karmaşık yazışma ve ekolojik dikkati kullanarak şu anda ek olarak baltalayıcı ve becerikli.

The Last of Us Part II, en yeni sergi yakalama prosedürleri ve dikkat çekici bir oyuncu kadrosuyla canlandırılan yeni ve geri dönen karakterleri içeriyor.

Ellie ve Joel, salgın sonrası Amerika Birleşik Devletleri'ndeki riskli gezilerinden beş yıl sonra Jackson, Wyoming'e yerleşirler. Gelişen bir hayatta kalanlar ağı arasında yaşamak, onlara ahenk ve güvenlik sağladı. Zor bir olay bu uyumu bozduğunda, Ellie adaleti sağlamak ve sonuca ulaşmak için sürekli bir yolculuğa çıkar. Güvenilir kişileri bireysel olarak kovalarken, faaliyetlerinin şaşırtıcı fiziksel ve tutkulu yansımalarıyla karşı karşıya kalır.

Karmaşık ve Duygusal Bir Hikaye

Ellie'nin sürekli misilleme arayışıyla artan iyi çatışmaları deneyimleyin. Daha sonra geriye kalan gaddarlık modeli, sağa karşı temel dışı, büyüklüğe karşı kötülüğe ve efsaneye karşı scalawag fikirlerinize meydan okuyacaktır.

Güzel Ama Tehlikeli Bir Dünya

Ellie'nin gezisine çıkın, onu Jackson'ın sakin dağlarından ve ormanlık alanlarından alıp daha dikkate değer Seattle'ın gösterişli, sıkışık kalıntılarına götürün. Yeni kurtulan toplantılarını, yeni ve aldatıcı durumları ve kusurluların sinir bozucu ilerlemelerini deneyimleyin. Naughty Dog motorunun en son vurgusuyla canlandırılan ölümcül karakterler ve dünya, yakın geçmişteki her zamankinden daha pratik ve dikkatli bir şekilde kesin.

Gergin ve Çaresiz Aksiyon-Hayatta Kalma Oyunu

Yeni ve geliştirilmiş etkileşim çerçeveleri, Ellie'nin dostça olmayan dünyada yaptığı yolculuğun umutsuz risklerini aktarıyor. Yüksek güçlü çatışma muharebesi, yumuşak hareket ve dinamik gizlilik gibi geliştirilmiş vurgularla onun keskin dayanıklılık mücadelesini hissedin. Geniş bir silah yelpazesi, bir şeyler yaratma, yetenekler ve güncellemeler, Ellie'nin kapasitelerini oyun tarzınıza göre özelleştirmenize olanak tanır.

Beş yıl sonra…

Aşırı, korkutucu ve coşkulu bir deneyim sizi bekliyor - Ellie ve Joel, Naughty Dog'un çokça övülen oyununun devamında destansı bir gezi için geri dönüyor.

Last of Us Part II'de Ellie şu anda 19 yaşında ve Jackson'da yaşıyor. Uyum derecesi ile Jackson, genç olma ve kalıcı bağlantılar kurma fırsatı bulduğunu gösteriyor. Bu ahengin bozulduğu noktada Ellie, kendisini ihlal edenleri hakkaniyete kavuşturma ihtiyacıyla körüklenen acımasız bir yolculuğa itilir.

The Last of Us Part II Ps4'ü internetteki en iyi fiyatla satın alın .

Ses:

  • İspanyolca (Latin Amerika)
  • İngilizce
  • Portekiz Brezilyası)
  • Fransızca

Altyazılar:

  • İspanyolca (Latin Amerika)
  • İngilizce
  • Portekiz Brezilyası)
  • Fransızca

Dosya boyutu:
93,37 GB

Havale / EFT (%5) :1,168.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5