The Division 2 Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

435.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Vahşi enfeksiyon şimdi en güvenli şehir olan Washington DC'yi vurdu ve ülkenin geri kalanı düşmenin eşiğinde.

The Division'da, NYC'yi ve dünyanın geri kalanını vuran korkunç enfeksiyon nedeniyle binlerce kişi hayatını kaybetti. Bölüm operatörleri, kalanları kurtarmak ve parçalanmakta olan topluma satın almayı geciktirmek için yiğitçe mücadele etti.

7 ay sonra ve en güvenli şehir yıkılmanın eşiğinde, Washington DC Bu şehrin düşmesi durumunda toplum o noktada çökecek. Bu noktada 7 aydır Bölüm operatörüsünüz, ancak siz ve grubunuz beklentiyi getirmeli ve şehri geri dönüşü olmayan noktayı geçmeden kurtarmalısınız.

WASHINGTON DC'yi değiştirdi

Washington DC, ABD'deki en güvenli kentsel alanlardan biridir, ancak enfeksiyon Washington'u vurduğundan, kafa karışıklığı hakimdir ve şehir istikrarsız bir çöküşün eşiğindedir. Yollar, her biri DC'nin kontrolü için mücadele eden düşman gruplarla doldu. Bu açık dünya tehlikeli koşullarla dolu ve beklentiyi geri getirmek ve geriye kalanı güvence altına almak size bağlı.

SINIFININ EN İYİ OYUN SONU DENEYİMİ

Ana hikayeyi tamamlasanız da tamamlamasanız da, Tom Clancy's The Division 2 yeni zorluklar, görevler, dönüşler, sürprizler ve vuruşlar getirmeye devam edecek. Tüm bir yıl boyunca ekstra hikaye odaklı görevler, harita uzantıları ve devam eden etkileşim modları olacak, böylece sürekli olarak net ve türünün tek örneği bir maddeye yaklaşacaksınız.

YENİ OYUNCU İLERLEMESİ VE UZMANLAŞMASI

Seçtiğiniz işteki uzmanlığınızı artırmanıza yardımcı olmak için spic ve span hareket çerçevelerini açacak yeni uzmanlıklar var. Bunlar arasında yıkımcı, keskin nişancı ve hayatta kalma uzmanı bulunur.

DİNAMİK YAŞAYAN DÜNYA

Beslenme, ilaç ve cephane gibi ihtiyaçlar, her gün bu erzakların peşinde koşan iki normal insan ve düşman nedeniyle yetersiz. Herkes varlıkların ve bölgenin kontrolü için mücadele ediyor, sonunda dayanıklılık için mücadele ediyor. Sıradan insanlarla ve düşmanlarla olan bağlantılarınızın her birinin The Division 2'deki canlı sahnede bir etkisi var.

THE CIVILIANS'a Katılın

Pek çok normal vatandaş, sahip oldukları varlıklarla genel halklarını değiştirmek için bir araya geldi, ancak çoğu Washington DC'nin yoğunluğunu kovalarken gerçekleri tehlikede. Bu normal insanlar, üssünüzü bir araya getirmeniz gereken temelleri vererek gezinizde size yardımcı olacak. Bu kişiler, toplum için herhangi bir arzudan kaçınmak, onlarla ilişkiler kurmak ve ne olursa olsun onları sağlamak için size güveniyor.

Yeniden Doldurulmuş KARANLIK BÖLGE DENEYİMİ

Tom Clancy's The Division 2'deki en iyi ganimeti arıyorsanız, korkusuz hissediyorsanız gitmeniz gereken yer The Dark Zone. Baskılar yoğun ve ihanetten korkuluyor - şu anda herhangi biri size her an ihanet edebilir ve ganimetinizi alabilir. Enerji verici, ancak ihanete uğramanız durumunda kaybedecek çok şey var.

Ses:
İngilizce

Rusça

Altyazılar:
Rusça
İngilizce

Havale / EFT (%5) :413.25 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5