The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me PS4 & PS5

Marka: PS4-PS5 Games

670.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

DARK RESİMLERE HOŞ GELDİNİZ

Dull Pictures Koleksiyonu, Until First light'ın arkasındaki stüdyodan bağımsız yayılan gerçekçi korkunçluk oyunlarının bir ilerlemesidir ve hem tek başına hem de arkadaşlarınızla kısa toplantılarda oynaması zor değildir. Satan in Me, serinin dördüncü oyunudur ve Birinci Sezon finaline damgasını vurur.

Hikâye yapımcılarından oluşan bir grup, onları kronik cellat HH Holmes'un "Cinayet Sarayı"nın son teknoloji bir kopyasına davet eden şaşırtıcı bir telefon alır. Açık bir kapı, kaçırmayı düşünmek için bile çok büyüktür ve gerçekten gerekli olan bazı kamu çıkarlarını kazanmak için aradıkları şey olabilir.

Tatsız konaklama, yeni bölümleri için ideal bir settir, ancak işler tam olarak göründüğü gibi değildir. Ekip izlendiklerini ve şaşırtıcı bir şekilde kontrol edildiklerini fark eder ve birdenbire yalnızca değerlendirmelerinden çok daha fazlası söz konusu olur!

The Dark Pictures Antolojisi: İçimdeki Şeytan PS4 ve PS5 Özellikleri

Homicide Lojmanına hoş geldiniz!
Burada hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve kolaylıklar inanılmazdır! Karakter stoğu, cihaz tabanlı kafa karışıklıkları ve koş, zıpla ve tırman gibi genişletilmiş geliştirme faaliyetleri dahil olmak üzere yepyeni sezon finali olaylarını kullanarak Dünya Fuarı Pansiyonunun her yerini araştırın.

Senin ölümün onun planı
Amerika'nın en ölümcül kronik celladına dönüşmeye kararlı kötü niyetli bir canavarın ıstırap verici tezahürlerinden uzaklaşın ve kendi ölümünüzün celladın temkinli planıyla olduğu ayrıntılı 'ölüm odalarına' katlanın.

Yalnız Oynamamaya Çalışın!
Kendini adamanın ürkütücü sınavını geç - değer verdiğin biri için kendi hayatını aşırı tehlikeye atacak mısın? Çokça övülen iki çok oyunculu mod geri döndü: hikayenizi bir arkadaşınızla çevrimiçi paylaşın veya bağlantısız 5 oyunculu yastıklama modunda altın numaraları arayın.

Herhangi bir noktada celladı alt edip tüm oyuncu kadrosunu kontrol edebilir misin? Oynanabilir tüm karakterler, sizin hikaye yorumunuzda yaşayabilir veya kovayı tekmeleyebilir.

Seslendirme:
İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca
Altyazılar:
İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca, İspanyolca (Meksika)

Havale / EFT (%5) :636.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5