The Dark Pictures Anthology: House of Ashes PS4 & PS5

Marka: PS4-PS5 Games

580.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Karanlık Resimler Antolojisi: Küller Evi PS4 ve PS5

Irak Savaşı'nın sonunda, kitle imha silahlarının peşinden koşan Özel Kuvvetler, çok daha ölümcül bir şeyi ortaya çıkarır: eskimiş ve gülünç hayvanların yuvasını içeren üstü kapalı bir Sümer sığınağı. Alttaki geceye dayanmak için, yukarıdaki dünyadan düşmanlarıyla bir kardeşlik kurmaları gerekir.

KARANLIK UÇURUMDA ÇAKMAK

Bir yeraltı labirentini keşfedin ve kovalamak için başka bir avın izini süren absürd hayvanları yok edin

DÜŞMANINIZIN DÜŞMANI…

Kendi dayanıklılığınıza mı odaklanacaksınız yoksa endişelerinizi ve bireysel yarışmalarınızı bir kenara bırakıp tek vücut olarak mı savaşacaksınız?

YALNIZ OYNAMAMAYA ÇALIŞIN

Bir refakatçiyle veya bağlantısız 5 adede kadar refakatçiyle çevrimiçi oynayın, hikayenizi paylaşın ve kadronuzu kurtarmak için zekice katılın...

Irak, 2003. Çekişme yakındaki bir CIA sahasını çekerken, Rachel King, Zagros Dağları'nın gölgesinde yer aldığı varsayılan bir yeraltı sentetik silah ofisine yapılan saldırıda üst düzey bir askeri birliğe katılır. Yönlerde görünen birim, Çavuş Salim Othman tarafından yönetilen bir mahalle bekçisi tarafından tuzağa düşürülür. Dövüş sırasında, bir deprem yerde obruklar açarak iki tarafı üstü kapalı bir Sümer tapınağının kalıntılarına doğru fırlatır. Arap Çölü'nün altındaki karanlıkta şeytani bir şeyler kıpırdanıyor.

Vahşi ve amansız, modası geçmiş ve gülünç hayvanlardan oluşan bir evde kovalanacak başka bir av daha var. Gizli dünyayı keşfetmeye ve sinir bozucu tehlikeden uzaklaşmaya çabalayan hayatta kalanlar, korkunç ifşaatlar ve hayal edilemez seçimlerle karşı karşıya kalır. Her biri kendi dayanıklılığına mı odaklanacak yoksa tek vücut olarak savaşmak için endişelerini ve kendi çekişmelerini bir kenara mı bırakacaklar?

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes PS4 ve PS5'i şimdi en iyi fiyat ve anında indirme seçeneği ile satın alın.

Diller:

Seslendirme: İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca

Ekran Dilleri: Arapça, İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca, İspanyolca (Meksika)

Havale / EFT (%5) :551.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5