Terminator: Resistance Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

870.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Terminatör: Direniş, az önce James Cameron, "THE TERMINATOR" ve "T2: Judgment DAY" gibi ünlü filmlerde görülen "Gelecek Savaşı" sırasında geçen, otoritelerce yetkilendirilmiş, birinci şahıs nişancı oyunudur.

Bu hikaye, Kıyamet Günü'nden yaklaşık 30 yıl sonra distopik bir Los Angeles'ta geçiyor ve John Connor tarafından yönetilen Direniş'te bir savaşçı olan Terminatör evreninde kutudan yeni çıkmış yeni bir aziz olan Jacob Rivers'ı canlandırıyor. Jacob ne kadar mütevazi bir asker olsa da, çok geçmeden Skynet'ten gelen en son tehlikeye açıkça odaklandığını ve sonuna kadar ayrıldığını anlayacaktır!

Skynet savaşı kaybetmeye mahkum olabilir, ancak Jacob'a ne pahasına olursa olsun? Makinelere karşı savaşta insanlığın kaderi için kesin son savaşa giden yolu açan olayları deneyimleyin!

ANA ÖZELLİKLER

Ne tür bir aktivite azizi olmanız gerektiğini seçin! Koşmak ve ateşli silah kullanmak ya da başıboş durumlarda gizlice girip öldürmek için destansı bir silah stoğu hazırlayın! Dünya eskisi kadar mazeret göstermiyor, bu yüzden dışarı çıkmanızı sağlayacak varlıkları keşfetmeniz gerekecek. Aradığını bulamıyorsan, o zaman kendin yapsan iyi olur.

İnsanlığın kaderini değiştirin! Her biri kendi ilham kaynağına ve geçmişine sahip, çeşitli hayatta kalanlardan oluşan bir grup sağlayın. Oyun boyunca yaptığınız hamleler, dayanıklılıklarını etkileyecek ve elde ettiğiniz kapanışı değiştirecektir.

Makinelere karşı çıkın! Terminatör evreninde bozulmamış büyük bir düşman grubu gibi, T-800 de dahil olmak üzere filmlerden seçme kötü şöhretli düşmanlara karşı savaşın!

Terminatör: Resistantce Ps4 Oyununu şimdi en iyi fiyatla satın alın !

Ses:
İngilizce

Altyazılar:
Almanca
İngilizce
İtalyanca
Portekizce (Brezilya)
Fransızca
Lehçe
İspanyolca

Dosya boyutu:

17,52 GB

Havale / EFT (%5) :826.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5