Tales of Arise PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

1,150.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Büyüleyici Bir Hikaye
300 yıl boyunca Rena, gezegenin kaynaklarını yağmalayarak ve insanların haysiyetlerini ve özgürlüklerini ellerinden alarak Dahna'ya hükmetti. Hikayemiz, farklı dünyalarda doğmuş, her biri kaderlerini değiştirmek ve yeni bir gelecek yaratmak isteyen iki insanla başlar. Çeşitli karakterlere, sezgisel ve ödüllendirici bir dövüş sistemine ve yemyeşil bir dünyada geçen büyüleyici bir hikayeye sahip olan Tales of Arise, birinci sınıf bir JRPG deneyimi sunuyor.


Tales Serisinde 17. Ana Başlık
1995'te ilk ortaya çıkışından bu yana The Tales JRPG giderek güçleniyor ve çok şükür ki Tales of Arise'ın bir istisna olmadığını söylemekten memnuniyet duyuyorum. Oyun, hem eski hem de yeni oyuncuları aynı şekilde kazanacak, seriye mükemmel bir ektir. İnanılmaz bir şekilde Tales of Arise, Tales serisinin 17. ana oyunudur ve tüm öncekiler kadar cesurdur, elden geçirilmiş görselleri ve iyi geliştirilmiş olay örgüsü, Tales serisinin ünlü hale geldiği sürprizlerle doludur. için ve en inanılmaz deneyimi garanti eden ekstra eklemelerle.


Hikaye Başlıyor
Hikaye bir çalışma kampında ve bir köle madencinin sadist gardiyanlardan biri tarafından gaddarca muamele görmesiyle başlıyor. Kahramanımız Demir Maske ile ilk tanıştığımız yer burasıdır (seslendiren yetenekli seslendirme sanatçısı Sean Edward Chiplock). Japon anime ve oyunları üzerine yaptığı İngilizce versiyonuyla tanınmaktadır). Dahnan kölesini Calaglia Madenlerinde kesin ölümden kurtardıktan sonra, Dahna halkının zalim ve teknolojik olarak gelişmiş Renanlar tarafından boyun eğdirildiğini ve derebeyleri tarafından değerli kaynakları çıkarmak için köle işçi olarak kullanıldığını çabucak öğreniyoruz.


Destansı Yolculuğunuz Başlıyor Destansı yolculuğunuz
burada başlıyor, yozlaşmış rejime nihayet bir son vermek ve Renan istismarcılarının topraklarını kurtarmak için kararlılığınızı ve becerinizi kullanmalısınız. Demir Maske'nin adı aslında geçmişine dair hiçbir anısı olmayan, herhangi bir fiziksel acı hissedemeyen bir adam olan Alphen'dir. Hikayeye kısa bir süre sonra, Shionne Imeris adında, iki güçlerini birleştirmesine ve arayışın ciddi şekilde ilerlemesine yardım ettikten sonra bir grup acımasız Renalıdan kaçan, sıkıntı içindeki bir kadınla karşılaşır. Çift, Dahnan'ın her biri farklı lordlar tarafından kontrol edilen ve yerlilere baskı yapmak için kendi bireysel yöntemlerine sahip çeşitli bölgelerini dolaşıyor.


Tales of Arise Çarpıcı Bir Dünyada Geçiyor
Bandai Namco, Tale'in görsel olarak zarif ve her zamanki gibi oynaması çok eğlenceli oyun serisiyle güzel anime estetiği ve harika hikaye anlatımıyla ün kazandı. Yeni bir aşamalı zorluk oyun mekaniği, doğrudan yarasadan yıkıcı komboları serbest bırakabileceğiniz anlamına gelir, ancak zamanlama ihtiyacınızı geliştirdikçe, hem saldırı hem de savunma hareketleriniz radikal bir şekilde artar ve arkadaşınızın özel becerilerini taktiksel olarak nasıl kullanacağınızı bilirsiniz. doğru an yaşamsal hale gelir. Tales of Arise, seleflerinde olduğu gibi, farklı benzersiz alemlere bölünmüş, büyüleyici bir dünyada geçiyor, karlı dağlardan yemyeşil otlaklara ve volkanik çorak arazilere kadar her birinin kendi bireysel tasarımı var, her biri görsel olarak çekici ve kendine ait. aşmanız gereken problemler.


Yeni Gelenlerle Anında Başarı
İlgi çekici, düşündürücü ve inanılmaz duygusal harika bir hikaye sizi Dahnan'ın distopik dünyasına çekecek. Etkileyici grafikler, büyüleyici animasyon ve baştan sona sizi meşgul edecek sürükleyici oyun. Tales of Arise, kesinlikle serinin şimdiye kadar ürettiği en iyi gezi ve yükleme sürelerini büyük ölçüde azaltan ve daha net, daha keskin grafikler sunan güçlü yeni nesil konsolların piyasaya sürülmesiyle büyük bir sıçrama yapıyor, ancak eski makinelerde bile hayal kırıklığına uğratmıyor. Tales serisine aşina olan ve seriye yeni katılan oyuncularla anında başarıya ulaşacak oyuncular.

Havale / EFT (%5) :1,092.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5