Tales of Arise PS4

Marka: PS4-PS5 Games

870.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Rena, çok uzun bir süre Dahna'yı yönetti, gezegeni tüm varlıklarından yağmaladı ve insanların duruşlarını ve fırsatlarını ellerinden aldı.

Hikayemiz, her biri kaderlerini değiştirmeyi ve başka bir gelecek kurmayı uman, çeşitli evrenlerde dünyaya getirilen iki kişi, Alphen ve Shionne ile başlar.

Çeşitli karakterler, içgüdüsel ve telafi edici savaş çerçevesi ve savaşmaya değer cömert bir dünyada geçen büyüleyici bir hikaye dahil olmak üzere Tales of Arise, beş yıldızlı bir JRPG deneyimi sunuyor.

Tales of Arise PS4 Özellikleri

Ayrılan Renan ve Dahnan bireylerinin hikayesini deneyimleyin:

Bu iki evrenin kaderini belirleyecek olan kahramanlar Alphen ve Shionne'dir. Zorlukların üstesinden gelecekler ve olağanüstü arkadaş toplulukları ile birlikte gelişecekler. Ufotable'ın büyüleyici hareketi, kahramanlarımızın yolculuğuna daha fazla gölge katarak hikayedeki merkezi noktalara yerleştirilmiştir.

“Environmental Shader” ile çizilmiş bir doğa evreni:

Anime ve suluboya resimden ilham alan yeni tasarımlar gölgelendirici. Alımlı planlara sahip karakterler, sevimli ve hassas görsellerle yüklü temeller arasında geziniyor.

Canlanmış hissettiren bir dünyayı araştırın:

Olağanüstü, ortak yaşam alanlarının bir karışımının günün saatine bağlı olarak görünümünün değiştiği Dahna evrenini araştırın. Engebeli arazide ilerleyin, su yollarında yüzün, çukur ateşinin etrafında toplanın, yemek pişirin, bir sonraki kasabaya gidin, bir dış gezegen uzmanını bozguna uğratın ve bireyleri özgür bırakın!

Akıllı aktivite ve dövüşler:

Yeni çerçeve "Lift Strike" sayesinde, artık grup üyelerinizle birlikte inanılmaz saldırı kombinasyonlarını zincirleyebilirsiniz. Düşmanlarınızı alt etmek için Artes, Boost Attacks ve Boost Strike kombinasyonlarını zincirleyin!

Seslendirme : İngilizce, Japonca

Altyazılar : İngilizce, Fransızca (Fransa), Portekizce (Brezilya), İspanyolca, İspanyolca (Meksika)

Havale / EFT (%5) :826.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5