Star Wars: Battlefront II Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

490.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
 • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Işın kılıcınızın yoğunluğu elinizin altındayken Starkiller Üssü'ndeki düşman akınlarının arasından hızla geçin. Yavin 4'teki gizli bir Asi üssünün vahşi çıkıntısında, AT-ST'lerin yeteneklerini yöneterek, akraba askerlerinizle kasırga yapın. Uzayda dev bir First Order Star Destroyer'a saldırı için X-wing grubunuzu oluşturun. Ya da diğer yandan, başka bir Star Wars azizi – birinci sınıf bir İmparatorluk olağanüstü güçleri subayı olan Iden – olarak yükselin ve otuz yılı aşan coşkulu ve sürükleyici tek oyunculu bir hikaye bulun.

Üç seferin her birinde zengin ve canlı Star Wars çok oyunculu savaş alanlarını deneyimleyin: prequel, harika ve yeni üçlü set. Her biri savaşta kötüye kullanmak için olağanüstü kapasitelere sahip azizlerinizi, yıldız savaşçılarınızı veya askerlerinizi değiştirin ve güncelleyin. Alaylara binin veya tankların ve süratçilerin sorumluluğunu üstlenin. Down Star Destroyers, kentsel topluluklar büyüklüğünde, 40 yıllık eskimeyen Star Wars'tan ilham alan bir oyun deneyiminde etki sahibi olduğunuz için, Kylo Ren, Darth Maul veya Han Solo gibi önemli karakterlere karşı değerinizi göstermek için Güç'ü kullanır. filmler.

Kendi Star Wars aziz gezinizin ası olabilirsiniz.

Yeni Bir Kahraman, Anlatılmamış Bir Hikaye

30 yılı aşkın bir süreyi kapsayan ve Star Wars: Jedi'ın Dönüşü ile Star Wars: Jedi'ın Dönüşü filmleri arasındaki uzatma durumlarını kapsayan gerçekten sürükleyici yeni bir Star Wars™ savaşında, yerde ve uzayda benzer şekilde ölümcül olan birinci sınıf bir olağanüstü güçler subayının yerine geçin. Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor.

Nihai Yıldız Savaşları Savaş Alanı

En fazla 40 oyuncunun ünlü efsaneler, gerçek dönem askerleri olarak ve karada muazzam bir araç kümesinde savaştığı ve savaşın kozmik sistemde kaynadığı gibi her yerde göze çarptığı, çeşitlilik ve genişlik açısından benzersiz bir Star Wars çok oyunculu evreni.

Galaktik Ölçekli Uzay Savaşı

Uzay savaşı, en başından beri kusursuz işleme, silahlar ve özelleştirme seçenekleriyle Star Wars Battlefront II için tasarlandı. 24 oyuncuya ve 40 yapay zeka gemisine kadar yüksek bahisli it dalaşlarında muhteşem yıldız savaşçılarına pilotluk yaparken biriminize katılın ve uzay kayalık tarlalarının ortasında dolaşın, Imperial Dock Yards'tan uçun ve devasa ana gemileri düşürün.

Beraber daha iyi

İki oyunculu bağlantısız bölünmüş ekran oyunuyla şezlongunuzun tesellisinden bir arkadaşınızla işbirliği yapın*. Çok oyunculu savaş alanında ödüller kazanın, askerlerinizi ve efsanelerinizi değiştirin ve revizyonlarınızı sizinle birlikte karşılayın.

Kahramanınız Olsun

Efsaneniz sadece ünlü bir aziz değil. Uyarlanabilir karakter hareketi ile sanatınızı geliştirin. Her aziz, asker sınıfı ve yıldız savaşçısı için istisnai revizyon kapasiteleri. Rakipleriniz üzerinde ölümcül dinamik etkiler, destekleyici durum yardımları veya savaş cephesinde herhangi bir düşmana karşı koymak için stratejik yardım olarak karakterinizin güçlerini ayarlamak ve değiştirmek için bu kapasiteleri kullanın.

Star Wars Battlefront macerasındaki ana oyun, akıcı çizimler ve muhteşem bir çok oyunculu çerçeve ile akıllara durgunluk veren bir başarıydı. İnanılmaz bir şekilde, şu andan itibaren bir devam için ideal bir fırsat ve Battlefront 2, hayranların genel olarak beklediği her zamanki heyecan ve sızıntıları garanti ediyor. Sony'nin PlayStation 4'ünün anlaşılmaz uygulamasını kullanarak, hem hayranlar hem de yeni gelenler için başka bir başarı olacağı kesin.

İsveçli oyun stüdyosu DICE, süreç boyunca Electronic Arts'ın desteğiyle bu bölümün sorumluluğunu yavaş yavaş üstleniyor. Battlefront 2'nin amacı, Star Wars yönetmeliğinden daha fazla içerik ve daha fazla vurguyu dahil etmektir.

Ana oyunun normal şikayetlerinden biri, tek oyunculu haçlı seferinin olmamasıydı. Neyse ki, bu çığlıklar ayarlandı ve Battlefront 2, yeni devamlar ile ilk üçlü set arasında gerçekleşen içten dışa tek oyunculu bir hikaye moduna sahip olacak.

Bu tür bir Star Wars hissini genişletmek için oyunun çok oyunculu teklifi, oyuncuları dizinin muazzam evreninin tamamına götürecek. Film düzenlemesindeki karakterler, ortamlar ve destansı dövüşler de bu yeni versiyonda aynı şekilde hatırlanacak.

Oyuncular, Darth Vader, Yoda, Darth Maul ve Kylo Ren gibi karakterleri görmeyi umabilirler. DICE, tüm kuruluştan iyi bilinen karakterleri dahil etmekte gerçekten de geri adım atmadı ve oyunun çizimleri de aynı şekilde Battlefront'ta bulunanları geliştirecek. Bunun mükemmel görünen bir oyun olduğu inkar edilemez ve onun yerine prosedürlere bir temizlik katmanı eklemeye yemin edilir.

Önceki bölümün etkili çok oyunculu seferini genişletmek için Battlefront 2, oyuncuların aralarından seçim yapabileceği dört özel sınıf içerir. Bunlar Saldırı, Ağır, Uzman ve Subay'dır ve her biri özelleştirilebilir olacak ve kendi kapasite kapsamlarına eşlik edecek. EA kurnazca, oyuncuların herhangi bir zamanda ezilmeleri durumunda dört kişiye kadar bir araya gelerek oyunu yeniden ortaya çıkarmalarına izin veren başka bir öne çıkan çerçeve sundu.

Önceki oyunun mavi alıcıları, oyuncuların oynadıkça puan kazanmalarına izin veren başka bir odak tabanlı çerçeve ile değiştirildi. Bunlar daha sonra X-wing savaşçısı veya Star Wars dünyasından çığır açan bir karakter gibi oyun değiştiren farklı alternatifler için harcanabilecek.

*bölünmüş ekran merkezine yalnızca PlayStation 4 ve Xbox One'da erişilebilir

Star Wars Battlefront 2 SSS

Bu oyun tek oyunculu mu yoksa Ortak operasyon mu?

Çünkü Electronic Arts, oyunculardan gelen şikayetlerin ardından tek başına bir oyuncu mücadelesi sunuyor. Önceki oyunda çok başarılı olan çok oyunculu mod, aynı şekilde, yönlendirilecek daha fazla araç ve yeni dövüş sınıfları dahil olmak üzere belirli güncellemelerle geri gelecek.

Yeni Savaş Puanları nelerdir?

Dövüş Puanları, geçmiş Battlefront oyununun Toplama Jetonlarının yerini alacak. Bunlar, meslektaşlarınızdan birini kurtarmak veya bir düşmanı yenmek gibi bir durumda hedeflere ulaşılarak toplanır. Odaklar daha sonra X-Wing yarışmacıları ve hatta Star Wars evreninden açılabilir karakterler gibi şeylere harcanabilir.

Oyun çok oyunculu bir alternatif içerecek mi?

Tamamen. EA ve İsveçli oyun stüdyosu DICE, geçmişteki oyunun çok oyunculu yöntemini pratikte göz önünde bulundurarak bıraktı. Tüm deneyimi Star Wars hayranları için büyüleyici kılacak birkaç yeni geliştirme var.

Hangi karakterler olarak oynayabilirim?

Açılabilir madde de dahil olmak üzere Star Wars evreninden çeşitli karakterler var. Modeller, yalnızca bu oyun için yapılmış yeni karakterler gibi Darth Vader, Boba Fett ve Darth Maul gibi düzenleme sembollerini içerir.

Star Wars Battlefront II'de hangi bileşenler öne çıkacak?

Çok oyunculu mod, temelde oyuncuların 20'ye kadar olan gruplar halinde birbirlerine karşı oynayabilecekleri adil bir unsurdur. Yakın zamanda yapılan menü çerçevesinde, oyuncular, Battlefield düzenlemesine benzer bir tarza sahip dört dövüş sınıfından birine göz atabilir.

Star Wars: Battlefront II Ps4'ü şimdi en iyi fiyatla satın alın .

Ses:

 • Almanca
 • İngilizce
 • İtalyan
 • Fransızca
 • Lehçe
 • İspanyol

Altyazılar:

 • Almanca
 • Rusça
 • İngilizce
 • İtalyan
 • Fransızca
 • Lehçe
 • İspanyol

Dosya boyutu:

48,42 GB

Havale / EFT (%5) :465.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5