Sniper Elite 5 PS4 & PS5

Marka: PS4-PS5 Games

670.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Onur kazanan serinin en yeni bölümü olan Sniper Elite 5, rakipsiz öldürme, stratejik üçüncü bireysel savaş ve geliştirilmiş bir ölüm kamerası sunuyor. Kapsamlı bir şekilde yakalanan bazı onaylanabilir alanlar ve şimdiye kadar olduğundan çok daha fazlasını araştırmanıza olanak tanıyan üstün bir geçiş çerçevesi ile yönünüz için şimdiye kadarki en canlı kılavuzlarda savaşın.
Fransa, 1944 - Birinci sınıf nişancı Karl Fairburne, Brittany kıyılarındaki Atlantikwall kalelerini zayıflatmak için gizli bir US Rangers faaliyetinin bir özelliği olarak, Fransız Direnişi ile bağlantı kurar. Çok geçmeden, Müttefikler aslında Avrupa'ya saldırmadan önce çatışmayı sona erdirmek için adımlar atan gizemli bir Nazi girişimini ortaya çıkarırlar: Kraken Operasyonu.

Sniper Elite 5 PS4 & PS5 Özellikleri

Geniş Kapsamlı KAMPANYA Canlı
, canlı bir iklimi yeniden oluşturmak için fotogrametri kullanılarak bazı gerçek alanlar yakalandı ve çok sayıda nüfuz etme ve çıkarma odağı ve öldürme listesi hedefleri, her görevde tamamen farklı bir bakış açısı sunuyor. Mühimmat ve diğer şeyleri paylaşmanıza, emirler vermenize ve birbirinizi iyileştirmenize izin veren daha gelişmiş merkez mekaniği ile Nazi komplosunu tek başınıza üstlenin veya bir suç ortağıyla birlikte çalışın.

Üst düzey SİLAH OYUNU FİZİĞİ VE HAREKET
İdeal bakış noktasına ulaşmak veya keskin bir dikiz direğinin ötesine gizlice geçmek için çelik halatları kullanın, eğimleri aşağı kaydırın ve kenarlar boyunca yalpalayın. Nişangahınızı hedef üzerinde sıralarken yerçekimi, rüzgar ve darbenin yanı sıra tüfek dipçiği ve namlu seçeneklerini belirleyin.

Birinci sınıf ÖZELLEŞTİRME
Silahınızın her parçasını tüm niyet ve amaçlar için yeniden yapmak ve yeniden tasarlamak için tezgahları kullanın - dürbünleri, dipçikleri, namluları, şarjörleri değiştirin ve gökyüzü oradan sınırdır. Tüfekler, ikincil silahlar ve silahların hepsinde muazzam bir seçenek yelpazesi var. Bunun da ötesinde, doğrudan aşağı nüfuz eden mermilerden ölümcül olmayanlara kadar, hedefinize uygun mühimmatı seçebilirsiniz.

Saldırı MODU – PvP VE İŞBİRLİĞİNDE HAREKET DÜŞÜŞÜ
Bir Mihver keskin nişancısı olarak bir oyuncunun Kampanyasına daha saldırın ve tehlikeli bir zihinsel yarışmaya katılın, avınızın peşine düşerken teste başka bir yön katın. Öte yandan, Karl olarak yardım isteyebilir ve daha sonra uzman bir keskin nişancının sizi tehlikeli bir durumdan kurtarması için gelmesini sağlayabilirsiniz.

GERİLİMLİ ÇOK OYUNCULU GERİLİM Keskin nişancılık yeteneklerinizi
içtenlikle test edecek 16 oyunculu kıyasıya dövüşlere girerken kişiliğinizi ve ekipmanınızı yeniden yaratın ve XP, dekorasyonlar ve şeritler elde edin. Bu merkez sizin tarzınızsa, Hayatta Kalma modunda rakiplerin hücumuna karşı 3 farklı oyuncuya kadar işbirliği yapabilirsiniz.

Geliştirilmiş KILL CAM
Yakın zamandaki diğer tüm zamanlardan daha pratik ve ürkütücü olan X-beam kill cam, size her atışın gerçek hasar verme gücünü göstererek geri dönüyor. Kemikler atışları eksantrik olarak yönlendirerek düşman bedenlerini başka bir şekilde delip geçer. Hafif makineli tüfekler ve silahlar da benzer şekilde, sansasyonel yavaş hareket için çeşitli çekimleri hatırlayarak öldürme kameralarını tetikleyebilir.

Seslendirme : İngilizce
Altyazılar : Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz), Rusça, İspanyolca

Havale / EFT (%5) :636.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5