Sid Meier's Civilization VI Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

1,000.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Başlangıçta inanılmaz oyun planlayıcısı Sid Meier tarafından yapılan Civilization, zamana meydan okumak için bir alan oluşturmaya çalıştığınız sıra tabanlı bir teknik oyunudur. Dünyanın şimdiye kadar gördüğü en iyi insan ilerlemesini inşa etmeye çalışırken başka bir ülkeyi araştırın, yenilikleri araştırın, düşmanlarınızı alt edin ve tarihin en prestijli öncüleriyle çatışın.

PlayStation 4 ve Xbox One için Human Development VI, en son oyun güncellemelerini ve geliştirmelerini ve dört yeni sivil kurum, öncü ve durumu içeren dört parça ekstra madde içerir:

Vikings Senaryo Paketi

Polonya Uygarlığı ve Senaryo Paketi

Avustralya Uygarlığı ve Senaryo Paketi

Pers ve Makedonya Uygarlığı ve Senaryo Paketi

Sony ile yapılan bir geliştirmenin bir özelliği olarak PlayStation 4 müşterileri, Civilization VI'yı satın aldıklarında Nubia Uygarlığı ve Senaryo Paketi ile Khmer ve Endonezya Uygarlığı ve Senaryo Paketi'ne sahip olacaklar. Nubia Uygarlığı ve Senaryo Paketi ile Khmer ve Endonezya Uygarlığı ve Senaryo Paketi, Xbox One'da ayrı olarak satın alınabilecek.

Öne Çıkanlar:

YOLUNUZU OYNAYIN: Zafere giden yol, sizin karar verdiğiniz yoldur. En çok tümdengelimli gelişme ol, katıksız askeri güçle komuta et veya sosyal ifadeler için ana hedef ol.

DÜNYANIN EN BÜYÜK LİDERLERİ: Dünyanın dört bir yanındaki farklı ülkelerden 24 benzersiz öncüden biri olarak ve en başından beri oynayın. Mısırlı Kleopatra ile değerli değişim kurslarından oluşan bir alan oluşturun, Romalı Trajan ile ordularınızın askeri gücünü esnetin veya Japonya'dan Hojo Tokimune ile bir kültür merkezi kurun. Zafer aramaya devam ederken öncülerin her biri, türünün tek örneği kapasiteler, birimler ve çerçeve ile istediğiniz gibi oynanabilir.

Süpürme İMPARATORLUKLARI: Krallığınızın harikalarını kılavuza yayılmış olarak görün. Bilinmeyen alanlara yerleşin, çevrenizi iyileştirin, yeni alanlar inşa edin ve kentsel alanlarınızın – ve insan gelişiminizin – başarılı olduğunu görün.

Dinamik ARAŞTIRMA: Kilit açma, insanınızın tarih boyunca ilerlemesini hızlandırmaya yardımcı olur. Daha hızlı ilerlemek için birimlerinizi etkili bir şekilde araştırmak, durumunuzu geliştirmek ve yeni topluluklar bulmak için kullanın.

DİNAMİK DİPLOMASİ: Farklı gelişmelerle etkileşimler, mücadelenin kaçınılmaz bir gerçek olduğu kaba ilk bağlantılardan, oyunun sonlarına doğru gizli anlaşmalara ve düzenlemelere kadar oyun boyunca değişir.

Enerji Veren VE EŞSİZ SENARYOLAR: PlayStation 4 ve Xbox One için Civilization VI, her biri alternatif bir ayara ve tarihin itici gücüyle devam eden etkileşim tarzına sahip dört oynanabilir durum içeriyor. "Outback Tycoon"da Avustralya kolonileşmesinin bir parçası olun, "Jadwiga's Legacy"de Polonya'yı davetsiz misafirlerden koruyun, "Vikings, Raiders, and Traders!"da Avrupa'yı fethetmek için bir Viking şefi seçin veya " İskender'in Başarıları.

 

Havale / EFT (%5) :950.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5