Railway Empire 2 Ps4-Ps5

Marka: PS4-PS5 Games

1,160.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Demiryolu İmparatorluğu 2'de, şöhret ve servet için ekspres trene binebilirsiniz, o yüzden gemiye binin! Bilgili bir iş adamının şapkasını takın, 1800'lerin başında mütevazı bir demiryolu şirketi satın alın ve işletmenizi ekonominin birincil üretim itici gücü haline getirmek için buhar motorlarınızı kullanın. Sürekli genişleyen tren hatları, köprüler ve tüneller ağıyla kıtadaki kasabaları ve işletmeleri birbirine bağlarken, işletmenizi kıtadaki en başarılı demiryolu şirketi haline getirmeye ve rakiplerinizden bir adım önde olmaya çalışmalısınız. Şimdiye kadar yapılmış en ünlü altmış lokomotife erişiminiz var ve hepsi de Sanayi Devrimi'nin tarihsel olarak önemli bir çağını başlatırken yük ve yolcu vagonlarını çekiyor olacak.
Railway Empire 2'deki haritalar daha büyük, daha karmaşık ve her zamankinden daha fazla etkinlikle dolu. İki devasa, geniş harita Amerika Birleşik Devletleri'nin tamamını ve Avrupa kıtasını kapsarken, diğer daha ayrıntılı haritalar dikkatleri her iki kıtadaki belirli yerlere odaklıyor. Geliştirilmiş yol yapımı, ekonomiye yön verirken ve şehirlerin genişlemesine katkıda bulunurken önemli kararlar almaya odaklanmanızı kolaylaştırır. Sinyallerin yerleştirilmesi artık otomatikleştirildi, köprüler dörtten fazla hattı barındırabilir ve genişleyen tren istasyonları artık sekiz adede kadar hattı barındırabilir.
Demiryolu firmanızın liderini, her birinin kendi avantajları ve dezavantajları olan altı benzersiz kişiden birini seçiyorsunuz. Beş bölümden oluşan kampanyayı oynayın veya mevcut 14 seçenekten birinden bir senaryo seçin. İnşa modunu kullanarak ideal demiryolu ağını geliştirebilir veya tamamen özelleştirilebilir Serbest Oyun modunda kendi zorluk seviyenizi seçebilirsiniz. İşbirlikçi çok oyunculu modda, siz ve arkadaşlarınız demiryolu imparatorluğunuzu genişletme mücadelesini üstleneceksiniz. Hatta trenlerinizden birine binebilir ve raylar boyunca hareket eden demir atın penceresinin dışından hızla geçen manzarayı gözlemleyebilirsiniz. Bunu yaparken, sadece rahatlayabilir ve manzarayı seyredebilirsiniz.

1830 yılında, demiryolları çağının başlangıcında, baştan muhteşem bir demiryolu imparatorluğu inşa edin ve en sevdiğiniz renkler ve iş baş harfleriyle kişiselleştirebileceğiniz altmış detaylı, tarihi lokomotif arasından seçim yapın.

Demiryolu İmparatorluğu 2 Ps4-Ps5 Özellikleri

• Yapım aşamasında olan tarih: 1830 yılında, demiryolları çağının başlangıcında, sıfırdan büyük bir demiryolu imparatorluğu inşa edin.
• Amerika Birleşik Devletleri'nin tamamını ve Avrupa'yı tek bir harita üzerinde kapsayan devasa ve karmaşık bir oyun küresinin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri'ne dağılmış 300'den fazla yerleşim birimini içeren daha ayrıntılı bölgesel haritaları içeren geniş bir ortam ve Avrupa.
• Sonsuz Olasılıklar: Hem Avrupa'nın hem de Amerika Birleşik Devletleri'nin klasik yerlerinde geçen beş bölümlük bir anlatım, 14 farklı senaryo, beğeninize göre özelleştirilebilen ücretsiz bir oyun seçeneği, hem rahatlatıcı hem de eğlenceli bir inşa modu var. ve en fazla dört kişinin aynı demiryolu işini yürütmesine izin veren bir çok oyunculu işbirliği modu.
• İyileştirilmiş rayların inşası, otomatik olarak yerleştirilen sinyaller, dörtten fazla rayı destekleyebilen köprüler, sekiz adede kadar ray barındırabilen tren istasyonları ve tren istasyonunuzu kişiselleştirmenize izin veren yeni tren istasyonu eklentileri sayesinde ray döşemeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor. istasyonlar. Ek olarak, tepeler, vadiler ve düzlükler boyunca ilerlerken parkurunuzun düzenine uyum sağlamak için manzara değişecektir.
• Treninizde giderken manzarayı seyredin ve vagonların konforundan veya buhar makinesinin sürücü kabininin ön koltuğundan geçen manzarayı görün.

Seslendirme:
Çince, İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, Rusça, İspanyolca
Altyazılar:
Arapça, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca, Türkçe

Havale / EFT (%5) :1,102.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5