Planet Coaster: Console Edition Ps4 – Ps5

Marka: PS4-PS5 Games

1,050.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Frontier's Roller Coaster Tycoon 3'ün manevi başarısından sonra, bu oyunu yeni bir şeyle sadece bir Windows oyunu yerine konsola getirmeye karar verdiler. Bu nedenle adı Planet Coaster: Konsol sürümü Ps5 . Bu oyundaki parkın yapısı roller coaster tycoon 3 ile aynıdır. Bu oyunun arayüzünü anlamak için bir oyun kumandası kullanılacaktır. Kablosuz şeylerin zamanı ve çok az insan PC'lerde oynamaya zahmet ediyor. Yani konsol baskısı dikkate alındı.

 

Planet coaster'ın üç modu vardır : Konsol sürümü Ps4 , birincisi kariyer kutusu olarak da bilinen tema parkını yönetmek, ikincisi bir arsa satın alıp sanal alan adı verilen kendi tema parkını inşa etmek ve üçüncü meydan okuma kutusu korumalı alana benzer, ancak bazı ekstra zorluklarla. Planet Coaster: Konsol sürümü, aynı anda öğrenmek ve eğlenmekle ilgilidir. Gerçek hayatta uygulamak için biraz deneyim kazanmanıza yardımcı olabilecek tema parkını yönetme becerileri sağlar. Planet Coaster: PS4'teki konsol sürümü, PC'dekinden çok daha iyi grafiklere sahip.

Planet Coaster: Konsol sürümüne başlamadan önce, oyuncunun bir avatarı oluşturulmalıdır. Oyuncu, avatarı oluşturduktan sonra oynamak istediği modlar arasında seçim yapabilir.

Korumalı alan modu

Kendi tema parkınızı oluşturmak için sınırsız para alacaksınız ve oyuncaklar ve diğer özelliklerin kilidi de açılacak. Yeni başlayanların çoğu, bir bardak altlığı, parklar, manzara vb. öğeler oluşturmak için bu modu oynamak ister. Bu sanal alanların kullanımı size bağlıdır. İyi kullanırsanız daha fazla ödül alacaksınız.

Mücadele modu

Bu mod, sanal alan modundan daha zordur çünkü bir eğlence parkı inşa etmek için yalnızca sınırlı miktarda para alırsınız. Bu fonları kullanmak sizin seçimlerinize, becerilerinize ve tekniklerinize bağlıdır. Yine bu modda kolay, orta ve zor olmak üzere üç seviye vardır. Oyuncu, bir derecelendirme veya para şeklinde bir mücadeleyi tamamlamanın bir ödülünü alacak. Parklarında iyileştirmeler yapmak için daha fazla kullanabilirler.

Kariyer modu

Bu modda, oyuncuya tema parkıyla ilgilenme sorumluluğu verilir. Sorumluluklar, hız trenlerinin inşasını, park için kapıcı tutmayı veya en yüksek puanı almayı içerebilir. Planet Coaster: Konsol sürümünde, oyuncunun ilerlemesi için tamamlaması gereken birçok senaryo vardır . Bu senaryolar gerçeklere dayanmaktadır. Birçok eğlence parkı, kötü yönetim veya bilgi ve beceri eksikliği nedeniyle başarısız olur. Bazıları en iyi inşa edilmiş parklara sahip olabilir, ancak bunların yönetimi o parkı yapmak için harcanan tüm yatırımı ve zamanı mahvedebilir.

Planet Coaster'da park hayatı: Konsol Sürümü Ps4

Planet coaster, birkaç sanal alanda istediğiniz şekilde bir tema parkı inşa etmenize olanak tanır. Hız treni, oyuncaklar ve binalar için pek çok farklı stil ve şekil inşa edebilirsiniz. Kariyer modunda tema parkı inşa etmenin zorluğunu aşmanıza yardımcı olacak birçok görev var. Planet Coaster: Konsol sürümünde sunulan birçok öğretici, en baştan kendi coaster'ınızı oluşturmanız için size adım adım rehberlik edecektir. Tema parkını inşa etme yeteneğinizi ve yaratıcılığınızı artıracağı için bu eğitimleri görmeniz şiddetle tavsiye edilir.

Planet Coaster: Konsol sürümü, kötü performans gösteren bir tema parkını nasıl daha kârlı hale getireceğiniz konusunda size rehberlik edecek ve kesinlikle yönetim becerilerinizi geliştirecek bir eğitim sunar.

Frontier, Planet Coaster  PS4 – Ps5'teki karakterleri sadece size tavsiye vermek için seslendirdi Bir şeyler öğrenmenin çok daha kolay ve eğlenceli bir yolu.

Phat denetleyicisi

En büyük değişiklik, PC sürümünden konsol sürümüne geçiştir. Ancak menülere ve araçlara gitmek için çaba sarf etmenize gerek olmadığı için konsolda oynamak kolaydır.

Bu oyunun görünümü çok etkileyici ve size parkın etrafına bakmanız için geniş bir açı sunuyor. Bu oyundaki düğmeler o kadar akıllıca eşlenirken, önemli işlevi yalnızca bir veya iki kez basarak elde edebilirsiniz.

Karakter dolu

Karakterin tasarımı ve çizgi grafikleri o kadar iyi ki büyük ekranda oynasanız dahi grafiklerde bozulma olmuyor. PS4'te Planet Coaster: Konsol sürümünün renkli ve samimi bir sunumunu alacaksınız. Sadece oyuncu değil parka gelen seyirci grafiği de gayet kaliteli. O kadar detaylılar ki, yüksek kaliteli bir oyun gibi görünüyor.

Planet Coaster PS4 sadece çocuklara yönelik bir oyun gibi görünebilir ama gerçekte içinde o kadar çok şey vardır ki her yaş grubu bundan faydalanabilir. Özellikle de hayatlarında bir şeyleri yönetmekte zorlananlar. Oyunlardan ve Planet Coaster'dan öğrenen birçok insan var: Konsol sürümü, hayatlarında veya kariyerlerinde karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmek için en iyi fırsat. Planet Coaster: Konsol sürümünün her aşamasında karşılaşılması gereken yeni bir zorluk var. Planet Coaster  çok oyunculu bir oyun değildir ve bu nedenle, durumu aşmak için farklı stratejiler uygulamak için oyuncunun zihnini keskinleştirir.

Seslendirme: İngilizce, Portekizce (Brezilya)

Ekran Dilleri: İngilizce, Portekizce (Brezilya)

Havale / EFT (%5) :997.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5