PGA Tour 2K21 Ps4&Ps5

Marka: PS4-PS5 Games

1,200.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
 • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

İster gerçek bir golf oyuncusu olun ister sadece iyi vakit geçirmeyi umut edin, PGA TOUR 2K21'de herkes için bir şeyler var!

Dahiler karşı oynayın. Takımınla oyna. PGA TOUR 2K21 Ps4'te dürüstçe devam edebilir veya kendinizinkini yapabilirsiniz!

YEPYENİ PGA TURU KARİYER MODU

FedExCup Şampiyonu olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu gösterin. Yolda ödüller ve aparatlar alarak, kendi türünün tek örneği mesleğiniz sırasında PGA TOUR Pros'a katılın.

PGA TOUR PROS VE YENİ KURSLAR

TPC Sawgrass, East Lake Golf Club ve diğerleri dahil olmak üzere şok edici, gerçek sahalarda Justin Thomas ve 11 en iyi asa karşı oynayın.

MYPLAYER'INIZI VE RÜYA DERSİNİZİ BİRLEŞTİRİN

MyPLAYER'ınızı sevdiğiniz markalardan donanım ve giysilerle yapın ve özelleştirin. 1000'lerce özel seçenekle kesin kursunuzu planlayın.

HERHANGİ BİR BECERİ DÜZEYİNDE YEŞİLE HÜKÜM VERİN

Hassas ayaklar, sürekli eğitici alıştırmalardan, ipuçlarından ve atış tekliflerinden yararlanabilir. Etkili bir usta mı? Pro Vision, Distance Control, Putt Preview ve farklı geliştirmelerle oyununuzu geliştirin.

PARTİYİ BAŞLATIN

Alt-Shot, Stroke Play, Skins ve 4-Player Scramble dahil mahalle ve maçları oynayarak arkadaşlarınızla bağlantı kurun.

KENDİ KURALLARINI YAP

Derneklerle Kulüp Binanızı sipariş edin. Tüm sezonları ve yarışmaları çalıştırın ve parkurda övünme hakları kazanın. Bölüm kurallarını ve gerekliliklerini tıpkı bozulma ve fırsat ayarları gibi yapın.

ŞİMDİYE KADARKİ EN GERÇEKÇİ DERSLER

Gerçek filtreleme çim sahayı, yeşil alanı, sığınakları, ağaçları, gölleri ve gölleri canlandırır! Tam olarak beklendiği gibi PGA TOUR yayın tanıtımı, tümü Luke Elvy ve Rich Beem'in derinlemesine eleştirisiyle güvence altına alınan akıcı çizimleri, dinamik ara sahneleri ve tutarlı bir yeniden oynatma çerçevesini vurgular.

PGA Tour 2K21 Ps4'ün Öne Çıkan Özellikleri

Ustalara karşı oynayın. Grubunuzla oynayın. PGA TOUR 2K21'de makul bir şekilde devam edebilir veya kendinizinkini yapabilirsiniz!

FedExCup Şampiyonu olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu gösterin. Kendi türünün tek örneği mesleğinizde PGA TOUR Pros'a meydan okuyun, ödüller kazanın ve yol boyunca hile yapın.

TPC Sawgrass, East Lake Golf Club gibi şok edici, gerçek sahalarda Justin Thomas'a ve en iyi 11 asa karşı oynayın ve buradan itibaren gökyüzü sınır tanımaz.

MyPLAYER'ınızı sevdiğiniz markalardan donanım ve giysilerle yapın ve özelleştirin. Kesin kursunuzu 1000'lerce özel seçenekle yapılandırın.

Birinci sınıf öğrencileri, sürekli öğretim egzersizlerinden, ipuçlarından ve atış tavsiyelerinden yararlanabilir. Etkili bir uzman mı? Pro Vision, Distance Control, Putt Preview ve farklı geliştirmelerle oyununuzu geliştirin.

Alt-Shot, Stroke Play, Skins ve 4-Player Scramble dahil yakınlarda ve maçlarda oynayarak arkadaşlarınızla bağlantı kurun.

Derneklerle Kulüp Binanızı sipariş edin. Tam sezonlar ve yarışmalar düzenleyin ve parkurda övünme hakları elde edin. Geçiş kurallarını ve gerekliliklerini tıpkı engel ve fırsat ayarları gibi yapın.

Sertifikalı filtreleme çim sahayı, yeşili, surları, ağaçları, gölleri ve gölleri canlandırır! Tam olarak beklendiği gibi PGA TOUR yayın tanıtımı, tümü Luke Elvy ve Rich Beem'in derinlemesine editörlüğüyle güvence altına alınan pürüzsüz tasarımları, dinamik ara sahneleri ve tutarlı bir yeniden oynatma çerçevesini vurgular.

PGA Tour 2K21 Ps4'ü şimdi en ucuz fiyata satın alın.

Ses:

 • İngilizce

Altyazılar:

 • Almanca
 • Koreli
 • Geleneksel çince
 • Japonca
 • İngilizce
 • İtalyan
 • Fransızca
 • İspanyol
 • Basitleştirilmiş Çince

Dosya boyutu:

5,97 GB

Havale / EFT (%5) :1,140.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5