Outriders Ps4 & Ps5

Marka: PS4-PS5 Games

750.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Bulletstorm'un arkasındaki tasarımcı People Can Fly'dan topluluk merkezli bir bilim kurgu nişancı deneyimine çıkın.

İnsanlık Enoch'tan aşağıya sızıp pislenirken, kendi Outrider'ınızı yapacak ve tehditkar gezegende bir gezintiye çıkacaksınız.

Karışık bir dünyayı aşan zengin anlatımla, First City'nin gettolarını ve gecekondu mahallelerini terk edecek ve şaşırtıcı bir tabelayı kovalayarak ormanlarda, dağlarda ve çölde gezineceksiniz.

Aşırı silahlı çatışmaları vahşi güçlerle ve aşamalı olarak kavisli silah ve malzeme setleriyle birleştiren Outriders, sektördeki en iyi nişancı tasarımcılarından biri olan People Can Fly'dan sonsuz uzun süreli sürekli etkileşim sunuyor.

Outriders Ps4 ve Ps5 Özellikleri

Square Enix ve People Can Fly, benzersiz, sıkıcı ve acil bir bilim kurgu evreninde geçen 1-3 oyunculu, giriş/çıkış topluluk nişancı oyunu Outriders'ı sunuyor. Gerçek bir tip karışımı olan Outriders, zorlu ve gülünç savaşı, başıboş yetenek ağaçları ve bitmek bilmeyen malzeme değişiklikleri dahil olmak üzere derin rol yapma çerçeveleriyle birleştiriyor.

Kendi Outrider'larınızı yapın ve değiştirin ve düşmanınızı yok etmek için her biri kendi şaşırtıcı yetenek kümesine sahip dört özel sınıftan birine göz atın. Garip bir burcun kaynağına doğru bir geziye çıkarken düşmanca gezegen Enoch'u bulun.

Seslendirme: İngilizce, Fransızca (Fransa), Portekizce (Brezilya), İspanyolca (Meksika)

Altyazılar: İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca, İspanyolca (Meksika)

Havale / EFT (%5) :712.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5