No Man's Sky PS4 & PS5

Marka: PS4-PS5 Games

1,050.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

No Man's Sky PS4 ve PS5, evreni büyük ölçüde büyüten 3.0 güncellememiz Origins dahil olmak üzere 12 önemli güncellemenin her biri ile birlikte geliyor.

No Man's Sky PS4 ve PS5, her yıldızın kaldırılmış bir güneşin ışığı olduğu, yaşamla dolu gezegenlerin çevrelediği, her biri ziyarete açık olan uçsuz bucaksız bir evrende geçen destansı bir bilim kurgu deneyimidir. Başka hiçbir zaman görülmemiş evrenleri araştırın, türünün tek örneği yaşam formlarını bulun ve galaktik ölçekte değiş tokuş yapın, savaşın ve idare edin.

Dünyanın odak noktasında bir sır yatıyor, sizi evrenin gerçek özünü bulmak için destansı bir yolculuğa çıkaran ezici bir kalp atışı. Geziniz tehlikeyle suçlanacak, tehdit eden hayvanlar ve vahşi korsanlar katlanmak zorunda kalacak, teknenizi, kıyafetinizi ve silahlarınızı güncelleyerek hazırlanmalısınız.

Savaşmaya, değiş tokuş yapmaya veya araştırmaya karar vermenizden bağımsız olarak, yaptığınız her seçimin sonuçları vardır ve No Man's Sky PS4 ve PS5'te her zamankinden daha derinlere seyahat ederken gezinizi şekillendirir.

No Man's Sky PS4 ve PS5'i satın alın . Şimdi satışta!

Ekran Dilleri: İngilizce, Fransızca, Portekizce (Brezilya), İspanyolca (Meksika)

Havale / EFT (%5) :997.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5