NHL 21 Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

1,050.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

EA SPORTS NHL 21 Ps4'te kutlamayı hak eden en yaratıcı, yaratıcı ve cesur oyunculardır. Genişletilmiş Be A Pro modunda süperstarlığa giden yolu kesin ve sınıfın en önde gelenlerinden biri olarak aşağı inin. Buz üzerinde, sınıfın en çığır açan öncüleri tarafından canlandırılan her yeni hareket, dekes, askıda kalma ve kaygan hareketlerle saldırınızı değiştirin. Yaratıcılığı Algıla, Devrimciyi Tanı, Geleceği Tanı. NHL 21. Büyüklüğü Algılayın.

NHL 21'deki etkileşim daha akıllı, daha hızlı ve çok daha parlak hale geldi. Diskin iki tarafı için yaratıcı hareketler ve devasa geliştirmelerle oyuncular, oyunun sorumluluğunu üstlenmek ve oyun tarzlarını rakiplerine zorlamak için yakın geçmişte hiç olmadığı kadar fazla seçeneğe sahip. NHL 21'de Oynanışla Devrimci Algılayın.

NHL 21 Ps4 Özellikleri

Dahi – İLHAM ALAN YENİLİK

Ağın arkasına sarılın ve koruyucu dinlenmeyi keşfedin? Çarpıcı bir Michigan için diski toplayın ve barın altına katlayın. Kucherov'un no deke'siyle kalecinin beynini kırın. Tıpkı Matthew Tkachuk gibi çılgın bir bacak arası tek saat ile tuhaf bir noktadan gol atın. Sid ile aynı şekilde yer açmak için diski filenin arkasına yatırarak can sıkıcı bir korumayı üzerinizden atın. Bu kötü şöhretli hareketlerin her biri, dikkate değer bir hokey saniyesi yarattı; NHL 21'de kendinizinkini yapın.

GELİŞTİRİLMİŞ AI HOCKET IQ

İnsan yapımı zeka, ortaklarınızın tek başlarına kaçabilmelerini ve fileye doğru ilerleyebilmeniz için size adım adım pas atabilmelerini sağlamak için geliştirildi. Aynı şekilde, daha iyi konumlanmış olacaklar ve O-bölgesindeki paslar için fileye daha açık olacaklar. Diskin karşı tarafında, korunan yapay zeka, kalkan yaparken buz ve kare geçiş yollarında rakip grubu engellemek için daha şevkle çalışacak.

GELİŞTİRİLMİŞ KALECİ KONTROLÜ VE KONUMLANDIRMA

Kalecilik kontrolleri, geliştirmelerinizin büyük bir kısmında doğru sopayı kullanmak için iyileştirildi ve müşteri kontrollü kalecileri daha akıcı ve sağlam hale getirdi.

FİŞLER, BANKALAR VE FİŞLER

NHL 21, fişlerin, bankaların ve fişlerin genişletilmesiyle tarafsız bölge oyununu yeniden düzenler. Bir güvenlik kontrolünden zar zor geçerken, çarşaflar boyunca küçük ve anlaşılması zor olun. Pakı çarşaflardan ve rakibinizin etrafından geçirin veya aynısını yapmak için ağın arkasını kullanın. Ya da diğer yandan, düz ayaklı bir defans oyuncusunu geçerek diski parçalayın ve hedefe giden yolda onu tüketin.

OYUN KURTARAN KALECİ ÇÖZÜMÜ

Olağanüstü kalecilik, kararlı bir fiziksellik ile tasarlandı - şaşırtıcı bir şansla giriş yolunu hemen kapatacak atletik kapasiteye sahipken, durdurmak için en iyi durumda olmak. Yeni keskinlik toparlanmaları ve hareketler, hiçbir zaman kendinizi kaybetmediğiniz anlamına gelir - gücünüze karşı bile, her zaman çarpıcı, jimnastik bir duruş yapma fırsatı vardır.

GELİŞTİRİLMİŞ KALECİ KONUMU

Bilgisayar tabanlı istihbarat kalecileri, konumlandırma açısından daha zekidir - kendilerine durma konusunda en bariz fırsatı vermek için değişecekler ve atıcının metodoloji noktasına bakacaklar.

Ses:

  • İngilizce

Altyazılar:

  • İngilizce
  • Fransızca

Dosya boyutu:

34,93 GB

Havale / EFT (%5) :997.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5